„Ship and Trades” w Chatham – recenzja lokalu

0

Ship and Trades Chatham„Ship and Trades” (z logo Shepherd Neame, Britain’s Oldest Brewer) to bar, restauracja i hotel w stylowej przystani położonej w Chatham (Medway) w Wielkiej Brytanii. Lokal sięga swoją historią roku 1875, więc przypomina przechodniom, jak niegdyś wyglądała ta część miasteczka.

Czerwona cegła, stalowe ramy i drewno – to materiały, które najczęściej widzimy w „Ship and Trades” i które zostały wspaniale odtworzone po ostatnim remoncie. Dzięki temu z pewnością warto wybrać się tam na lekką przekąskę czy napój (bezalkoholowy lub np. piwo z lokalnego browaru). W „Ship and Trades” znajdziemy stylowy kominek, ciekawie urządzone wnętrza, główne pomieszczenie dla gości lokalu i dwa mniejsze pomieszczenia na kameralne spotkania biznesowe czy prywatne. Widok zza okna to przystań pełna łodzi i jachtów. Spokojna okolica zaś pozwala się zrelaksować przy posiłku.

Mimo wielu zalet, lokal ma również pewne wady. Po pierwsze, ceny w lokalu nie są najniższe – tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że Chatham nie należy do grona miejscowości turystycznych. Obsługa również nie zachwyca. Moja ogólna ocena „Ship and Trades” to szkolna czwórka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here