Fashion TV Café – modna kawiarnia?

0

Fashion TV to znany na całym świecie kanał telewizyjny o modzie. Telewizja powstała w 1997 dzięki polsko-francuskiemu biznesmenowi Michelowi Adamowi Lisowskiemu. Dzięki olbrzymiej popularności rozpoznawalne logo diamentu zdobi nie tylko telewizję, ale też rozbudowany serwis internetowy i… międzynarodową sieć kawiarni!

Restauracje, bary i kawiarnie znajdują się m.in. w Wiedniu (FashionTV Café Vienna Opera), Dubaju czy Abu Zabi. Ja odwiedziłem lokal w ostatnim z miast. Piękny, prawdziwie luksusowy wystrój kawiarni zachęca do odwiedzenia lokalu. Kryształy, ekrany w ramach o kształcie diamentu, złote kanapy, tablety zamiast kart menu – to wszystko sprawia wrażenie wyjątkowości i luksusu.

fashion Cafe

Jedzenie jest również smaczne i estetycznie podane. Mankamentem w tej kwestii jest jednak fakt, że restauracja nie ma w ofercie… wody mineralnej! Co więcej, obsłudze w Abu Zabi nieco brakuje profesjonalizmu. Kelnerzy w pierwszej kolejności przynieśli deser, a niedługo potem danie główne. Musiałem tłumaczyć im, że fakt, iż na tablecie zaznaczyłem po kolei: danie główne, a potem deser, wcale nie oznacza, iż chcę je dostać w dowolnej kolejności. Zdziwieni, że nie chcę się delektować jednocześnie ciepłym ciastem czekoladowym i rybą z frytkami, w końcu przystali na moją prośbę…

Moja ogólna ocena kawiarni-restauracji, w szkolnej skali ocen, to czwórka z plusem. Będąc na Bliskim Wschodzie trzeba bowiem uzbroić się w cierpliwość nawet wówczas, gdy znajdujemy się w miejscu, które rzekomo jest luksusowe. Ogólnie, pomimo drobnych wad, polecam odwiedzenie tego miejsca.

POLECAM TEŻ PRZECZYTAĆ:

* Magiczna „Paul’s Fantasia” w Szczecinie (recenzja restauracji)

* Lodowa kawiarnia w sercu pustynnego kraju?

* Zjedz obiad w sercu dżungli: „Rainforest Restaurant” w Dubaju – recenzja + film

fashion TV Cafe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here