„Caffe przy ulicy” w Łodzi (recenzja)

0

Restauracja/kawiarnia „Caffe przy ulicy” to jedna z nowszych pozycji na mapie lokali, które warto odwiedzić w Łodzi. Co ciekawe, ten interesująco urządzony lokal nie znajduje się w ścisłym centrum, lecz na Bałutach, które niestety nie kojarzą się z najlepszą dzielnicą Łodzi. Subtelny afisz oraz łatwa do zapamiętania nazwa zdecydowanie wyróżniają się spośród szarych bloków przy ul. Łagiewnickiej, tym samym intryguje i zachęca do wejścia do środka choćby na krótką chwilę.

Stosunkowo niedawno otwarta kawiarnia, prowadzona jest przez młodych, żywiołowych ludzi, którzy do tego, co robią, podchodzą z pasją, a także dbają o komfort klienta. W umiejętny sposób pokazują jak można połączyć stosunkowo proste w swoim charakterze przyuliczne miejsce z domową atmosferą, kojarzącą się pysznymi wypiekami babci czy mamy. I to ogromny plus dla tej kawiarni.

„Caffe przy ulicy” to świetne miejsca dla smakoszy kawy/herbaty, jak również łasuchów, którzy uwielbiają domowe łakocie. Lokal serwuje nam wyśmienite ciasta, co ciekawe – codziennie można znaleźć tutaj coś innego, nietuzinkowego. Dodatkowo, gdy mamy ochotę na coś mniej słodkiego, możemy spróbować smacznych przekąsek inspirowanych europejskimi stolicami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, czy to zabiegana mama, której pociecha będzie mogła się pobawić w kąciku zabaw, czy też grupka przyjaciół – wszyscy będą mile wspominać to miejsce. Również ceny nie są nadmiernie wygórowane.

W szkolnej skali ocen, z ręką na sercu, lokal dostaje ode mnie zasłużone 5-. Podsumowując, serdecznie polecam tę skromną kawiarenkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here