Vintage Vegas o videoklipie do piosenki „Here I am”

0
Vintage Vegas, od lewej: Włoch Giovanni Zarrella, Brazylijczyk Inan Lima i Polak Tom Marks. Fot: VIS Media Talent Management/Jarosław Antoniak

Światowa premiera teledysku niemieckiego zespołu Vintage Vegas odbyła się w Warszawie. Zdjęcia do teledysku zrealizowane były w Karpaczu! W klipie zagrali polskie gwiazdy – Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino. Informacja prasowa

Vintage Vegas o miłości Siwiec i Terrazzino

Ona – piękna i bogata, on – biedny uliczny muzyk. Połączyło ich prawdziwa miłość czy gorący romans? Fani Natalii Siwiec i Stefano Terrazzino mogą dowiedzieć się jak zakończył się ten mezalians oglądając najnowszy klip niemieckiego zespołu Vintage Vegas, którego światowa premiera odbyła się w Warszawie.

Trzech swingujących dżentelmenów, w ciemnych garniturach i kolorowych skarpetkach, z powodzeniem podbija polski rynek muzyczny. Modelka Natalia Siwiec i tancerz Stefano Terrazzino wcielili się w rolę kochanków w teledysku do najnowszego singla „Here I am”.
– Stefano poznałem kilka miesięcy temu podczas programu „Dancing with the Stars” – wspomina lider zespołu Tom Marks. Stefano opowiadał mi o swoich muzycznych pasjach i wtedy narodził pomysł obsadzenia go w roli nowego saksofonisty, który dostał pracę w naszym zespole. Natomiast Natalia jest przepiękną kobietą, która kilka lat temu podbiła serca kibiców piłkarskich, również tych niemieckich, do których także się zaliczamy. Do tego jest Polką, tak jak ja, więc tym bardziej ucieszyłem się z tej współpracy – dodaje muzyk z polskim pochodzeniem.

– Każdy z nas ma w życiu jedną lub kilka osób bardzo ważnych, dla których jest w stanie zrobić wszystko. Zmienić wszystko – podkreśla Brazylijczyk Inan Lima. Przez tą z pozoru niemożliwą miłość, chcieliśmy pokazać, że warto walczyć o to, na czym nam naprawdę zależy – dodaje Inan.

Zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
– Długo szukaliśmy miejsca, które będzie pasowało do naszego scenariusza– wspomina Tom Marks. Zależało nam na tym, aby sceny koncertowe nagrane były w pięknej, klimatycznej scenerii, nieco przypominającej vintage’owe kluby. Dodatkowo potrzebowaliśmy pięknych apartamentów, sali kinowej czy kręgielni. Tu, w Hotelu Gołębiewski znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy – dodaje Marks.

– Pierwszy raz, kiedy przyjechaliśmy do Polski, zakochaliśmy się w Waszych dziewczynach. Polki są przepiękne, dlatego zaprosiliśmy do naszego teledysku także grupę modelek i modeli z Mallow Models z Wałbrzycha – mówi Inan Lima.

„Here I am” jest autorską kompozycją zespołu, która promuje najnowszy album „Let’s Swop”. W Niemczech płyta zaledwie po 4 miesiącach otrzymała status złotej płyty za sprzedaż ponad 10 000 egzemplarzy.

– Bardzo nas to cieszy, że publiczność pokochała nasz SWOP – mówi Giovanni Zarrella. Nasza muzyka to połączenie swingu i popu w nowych, fantastycznych aranżacjach. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca została tak doceniona przez publiczność – dodaje Zarrella. Zespół zaplanował reedycję płyty „Let’s Swop” specjalnie na polski rynek. Krążek dostępny będzie podczas wiosennej trasy koncertowej w Polsce. Vintage Vegas koncertować będą m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Brzegu, Świętochłowicach, Radzionkowie i Wrocławiu.

Materiał prasowy: VIS Media Talent Management

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here