„Rainforest Restaurant” w Dubaju – recenzja + film

0

Rainforest Restaurant, DubaiRestauracja „Las Deszczowy” to miejsce wyjątkowe. Po pierwsze dlatego, że jest ono położone w sercu jednego z największych centrów handlowych na świecie. Po drugie, że jedną ze „ścian” restauracji stanowi największe na świecie akwarium o pojemności 10 milionów litrów wody. Wreszcie też dlatego, że w pomieszczeniu znajduje się wiele sztucznych drzew i ruszających się atrap zwierząt, co sprawia niesamowite wrażenie prawdziwej dżungli.

Będąc w środku „Lasu Deszczowego”, można podziwiać oryginalny wystrój i mini-pokazy, które mają na celu zabawiać gości. Nad stolikami wyją małpy, ryczą lwy i ruszają się słonie. Gra światła i dźwięku dodaje wyjątkowego nastroju. A wszystko po to, by uatrakcyjnić czas spędzony w lokalu.

Restauracja ma też kilka mniej znaczących minusów. Jednym z nich jest obsługa, która nie zawsze pracuje na najwyższym poziomie. Pozostałe to m.in. stosunek ceny do jakości posiłków, a także wygląd stolików, który nie pasuje do reszty wystroju i nieco psuje uzyskany efekt.

Mimo to restaurację serdecznie polecam; jest to z pewnością obowiązkowy punkt na mapie turystycznej Dubaju. Ze względu na wyjątkowy charakter tego miejsca należy mu przyznać bardzo wysoką ocenę w szkolnej skali: piątkę +.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here