Politycy spod znaku Bliźniąt

2

Horoskop wszedł w kolejną fazę. Przez najbliższy miesiąc swoje urodziny będą obchodzić osoby, które zaliczamy do zodiakalnych Bliźniąt. Z racji tego, że rok 2015 jest bardzo gorący na scenie politycznej, warto przyjrzeć się osobom spod tego znaku, które sprawują władzę na różnych szczeblach. Oto kilku znanych polityków, będących zodiakalnymi Bliźniętami.

Znak Bliźniąt symbolizuje równowagę pomiędzy przeciwnościami takimi, jak np. dzień i noc. Według horoskopu Bliźnięta są osobami bardzo inteligentnymi. Ich umysły są bardzo chłonne i potrafią przyswoić ogromne ilości wiedzy. Oprócz tego Bliźnięta zalicza się do ludzi kreatywnych, potrafiących myśleć twórczo i w sposób nieprzeciętny. Jednocześnie osoby spod tego znaku są dość stanowcze i mają trudne charaktery. Czy są to dobre cechy dla polityka? Sprawdźmy, którzy ze znanych nam polityków są horoskopowymi Bliźniętami.

Jarosław Kaczyński

Kandydat na prezydenta z roku 2010 oraz jeden z twórców partii Prawo i Sprawiedliwość urodził się 18 czerwca 1949 roku. Do jego największych politycznych sukcesów z pewnością należy zaliczyć pełnienie funkcji premiera w latach 2006-2007. Obecnie jest on jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Nie można oczywiście zapomnieć o bracie bliźniaku Jarosława Kaczyńskiego – Lechu – Prezydencie RP, który zginął tragicznie w katastrofie pod Smoleńskiem.

Bronisław Komorowski

Były już Prezydent RP urodził się dokładnie 4 czerwca 1952 roku. Przed prezydenturą pełnił między innymi funkcję Marszałka Sejmu oraz Ministra Obrony Narodowej. Niezwykle tajemniczo rysuje się najbliższa przyszłość Bronisława Komorowskiego. Po ostatnich wyborach, jego kariera znalazła się na lekkim zakręcie. Ciekawe, co horoskop byłby w stanie powiedzieć na temat politycznej przyszłości tego wprawionego przecież polityka.

Michał Boni

Horoskopowym Bliźniakiem jest również Michał Boni. Urodzony 10 czerwca 1954 roku polityk obecnie piastuje urząd posła w Parlamencie Europejskim, ale wcześniej zajmował ważne stanowisko Ministra Cyfryzacji i Administracji. Choć jego polityczna kariera układała się różnie, to los zapisany w gwiazdach może sprawić, że jeszcze zdążymy o nim usłyszeć. Horoskop bywa bowiem dość przewrotny.

George H.W. Bush

Nie tylko w Polsce prezydent urodził się spod znaku Bliźniąt. W podobnej sytuacji przed laty znalazły się chociażby Stany Zjednoczone. George H.W. Bush, urodzony 12 czerwca 1924, piastował najwyższy urząd w USA w latach 1981-1989. Przez ten czas zdążył na stałe zapisać się na kartach historii Stanów Zjednoczonych. Kilka lat później na jego miejscu zasiadł syn, który co prawda zodiakalnym Bliźniakiem nie jest, ale jak widać polityczny horoskop jest łaskawy także dla innych znaków.

Viktor Orban

Obecny premier Węgier również jest zodiakalnym Bliźniakiem. Urodzony 31 maja 1963 roku polityk już po raz trzeci stanął na czele węgierskiego rządu. Jak na tak młody wiek, należy to uznać za naprawdę spory sukces. Jak widać, horoskop Viktora Orbana, przynajmniej w jego karierze politycznej, nie przewidział jeszcze żadnych większych kłopotów.

Wojciech Chentkiewicz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here