ŻyciePabianic.pl: "Dajmy Pawłowi szansę na staż w Brukseli"

0

Oto kolejny artykuł z całego cyklu poparcia dla mnie w konkursie Europejskiej Partii Ludowej. Głosować jednak można nie do 5, a do 7 grudnia do północy, gdyż termin został wydłużony przez organizatorów. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie Wasze głosy 🙂 A oto artykuł:

Dajmy szansę Pawłowi na staż w Brukseli
15 młodych ludzi z całej Polski walczy o staż w Brukseli. Głosujmy na Pawła Rogalińskiego z województwa łódzkiego.
Tylko do 7 grudnia do północy trwa finał konkursu Europejskiej Partii Ludowej, w którym 15 młodych ludzi z całej Polski walczy o staż w Brukseli. Głosujmy na Pawła Rogalińskiego – dziennikarza niezależnego i blogera.
Paweł Rogaliński jest studentem zarządzania, dziennikarzem polonijnym i blogerem www.przegladdziennikarski.pl. Artykuły Pawła zostały już nagrodzone m.in. przez Komisję Europejską, Parlament Europejski czy Polską Fundację im. Roberta Schumana. Paweł zdobył też wiele nagród za swój blog. Jest tegorocznym zwycięzcą Studenckiego Nobla w województwie łódzkim.
O staż w Brukseli walczy 15 osób, które przedstawiły najlepsze projekty przyszłego budżetu UE. Paweł opowiedział się za zwiększeniem nakładów finansowych m.in. na edukację, działania zmierzające do pobudzenia gospodarki i wsparcie osób najuboższych.
Na staż do Brukseli pojedzie zaledwie jeden uczestnik konkursu wybrany przez internautów. Obecnie Paweł prowadzi w plebiscycie, ale potrzebuje waszego wsparcia, żeby utrzymać swoją przewagę. Wystarczą zaledwie 2 kliknięcia myszką, by zagłosować: http://apps.facebook.com/konkurs_epl/. Pod tym samym adresem można przeczytać wszystkie projekty.
– Każdy głos jest dla mnie bardzo ważny. Będę również wdzięczny za umieszczenie informacji o głosowaniu na tablicy w portalu Facebook, bo stamtąd można bezpośrednio zagłosować. Z góry bardzo dziękuję za wasze wsparcie – mówi Paweł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here