Polonia amerykańska popiera Pawła Rogalińskiego

0

Niezmiernie miło mi poinformować, że "Magazyn Polonia" z Chicago (ok. 35 000 czytelników miesięcznie) opublikował na swojej głównej stronie apel do czytelników o głosowanie na mnie w konkursie EPL pn. "Na co wydać unijne pieniądze". To bardzo miło, ze Polonia tak bardzo mnie wspiera. Dziękuję!

Tylko dwa dni zostały Pawłowi Rogalińskiemu
Tylko do 7 grudnia do północy (czasu polskiego) trwa finał konkursu Europejskiej Partii Ludowej, w którym 15 młodych ludzi z całej Polski walczy o staż w Brukseli. My głosujemy na Pawła Rogalińskiego, dziennikarza „Magazynu Polonia" i twórcę blogu przegladdziennikarski.pl
Paweł ma na swoim koncie niejeden sukces. Jego artykuły zostały nagrodzone m.in. przez Komisję Europejską, Parlament Europejski, czy Polską Fundację im. Roberta Schumana. Paweł zdobył też wiele nagród za swój blog.
W finale konkursu EPL walczą osoby, które przedstawiły najlepsze projekty przyszłego budżetu UE. Paweł opowiedział się za zwiększeniem nakładów finansowych m.in. na edukację, promocję turystyki, działania zmierzające do pobudzenia gospodarki i wsparcie dla osób najuboższych.
Na staż do Brukseli pojedzie zaledwie jeden uczestnik plebiscytu wybrany przez internautów. Obecnie Paweł prowadzi (ma 25% wszystkich głosów), ale potrzebuje waszego wsparcia, żeby utrzymać niezbędną przewagę. Wystarczą tylko 2 kliknięcia myszką, aby oddać głos na portalu Facebook: http://apps.facebook.com/konkurs_epl/ . Pod tym samym adresem można zapoznać się z jego projektem. Pamiętajmy – Pawła sukces leży teraz w naszych rękach!
Jak mówi Paweł Rogaliński: – Każdy głos jest dla mnie bardzo ważny. Będę również wdzięczny za umieszczenie informacji o głosowaniu na tablicy w portalu Facebook, bo stamtąd można bezpośrednio zagłosować. Z góry bardzo dziękuję za Wasze wsparcie.
Źródło: http://www.magazynpolonia.com/artykul/ludzie,tylko-dwa-zostaly-pawlowi-rogalinskiemu,4edd08ccf190b

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here