NaszeMiasto.pl: "Paweł z Łodzi walczy o staż w konkursie Europejskiej Partii Ludowej"

0

Portal NaszeMiasto.pl umieścił na swojej stronie internetowej informację o konkursie grupy EPL. Tym samym zacheca do głosowania na mój projekt przyszłego budżetu Unii Europejskiej, zakładający m.in. wsparcie finansowe w sferach: edukacji, gospodarki i pomocy dla najbiedniejszych i wykluczonych społecznie. Zapraszam do zerknięcia:

Paweł z Łodzi walczy o staż w konkursie Europejskiej Partii Ludowej
 
Paweł Rogaliński to łodzianin, którego praca znalazła się w ścisłym finale konkursu Europejskiej Partii Ludowej. W głosowaniu, które kończy się już 5 grudnia, Paweł walczy o staż w Brukseli. Łodzianie, myszki w dłoń!
 
Paweł Rogaliński to młody dziennikarz i bloger (przegladdziennikarski.pl). Mimo faktu, że Paweł ma dopiero 24 lata, jego artykuły zostały już dostrzeżone i nagrodzone m.in. przez Komisję Europejską, Polską Fundację im. Roberta Schumana, czy Parlament Europejski. To również tegoroczny zwycięzca łódzkiego Studenckiego Nobla.

Praca Pawła, dotycząca przyszłego budżetu Unii Europejskiej, została wybrana przez komisję jako jedna z 15 najlepszych w kraju. Teraz decyzję, kto pojedzie na staż do Brukseli, podejmą internauci. Głosy oddawane są na portalu Facebook aż do 5 grudnia do północy. Warto dodać, że Paweł zajmuje obecnie 2 miejsce i różnica do jego głównego konkurenta wynosi zaledwie 1%!

Wystarczą 2 kliknięcia myszką, aby pomóc łodzianinowi w spełnieniu marzeń. Głosy oddawane są na platformie konkursowej Facebook pod adresem: http://apps.facebook.com/konkurs_epl/ . Tam też można się zapoznać z Pawła pracą. Pamiętajcie – jego sukces leży teraz w Waszych rękach!

Jak mówi sam Paweł: – Każdy głos jest dla mnie bardzo ważny.

Szczególnie cenne są też wpisy zachęcające do głosowania, umieszczane na tablicach w portalu Facebook, bo stamtąd można bezpośrednio zagłosować. Z góry bardzo dziękuję za Wasze wsparcie.

Źródło: http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1183327,pawel-z-lodzi-walczy-o-staz-w-konkursie-europejskiej-partii,id,t.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here