"The Yacht Club. Bar & Galley" w Abu Zabi (recenzja lokalu)

0

Z pozoru prestiżowy lokal w budynku hotelu InterContinental w Abu Zabi okazuje się być miejscem o nieprzyjemnej obsłudze, która nie szanuje klientów.

Ciekawe położenie klubu jachtowego, a także liczne, pomysłowe promocje sprawiają, że miejsce to jest odwiedzane przez turystów i przyjezdnych pracujących tymczasowo w Abu Zabi. Ciekawy wystrój, miłe otoczenie i dobra muzyka to niewątpliwe zalety lokalu.

Minusy to brak wyrazistego charakteru tego miejsca (dyskoteka, bar, pub, klub?), brak ukierunkowania na konkretny target, brak efektywnego zarządzania pracownikami. Do tego bardzo wysokie ceny (butelka piwa „Corona” kosztuje około 55 złotych, butelka szampana do 2000 złotych!), nieprzyjemna, grubiańska ochrona, problemowi i biurokratycznie nastawieni pracownicy, a także niejasna ich struktura (problem z ustaleniem przełożonego) sprawiają, że nie polecam tego miejsca i oceniam je na 3+ w szkolnej skali ocen. Lepiej wybrać się do lokalu, który szanuje klientów, np. tego w położonym niedaleko hotelu Hilton.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here