"The Yacht Club. Bar & Galley" w Abu Zabi (recenzja lokalu)

0
233

Z pozoru prestiżowy lokal w budynku hotelu InterContinental w Abu Zabi okazuje się być miejscem o nieprzyjemnej obsłudze, która nie szanuje klientów.

Ciekawe położenie klubu jachtowego, a także liczne, pomysłowe promocje sprawiają, że miejsce to jest odwiedzane przez turystów i przyjezdnych pracujących tymczasowo w Abu Zabi. Ciekawy wystrój, miłe otoczenie i dobra muzyka to niewątpliwe zalety lokalu.

Minusy to brak wyrazistego charakteru tego miejsca (dyskoteka, bar, pub, klub?), brak ukierunkowania na konkretny target, brak efektywnego zarządzania pracownikami. Do tego bardzo wysokie ceny (butelka piwa „Corona” kosztuje około 55 złotych, butelka szampana do 2000 złotych!), nieprzyjemna, grubiańska ochrona, problemowi i biurokratycznie nastawieni pracownicy, a także niejasna ich struktura (problem z ustaleniem przełożonego) sprawiają, że nie polecam tego miejsca i oceniam je na 3+ w szkolnej skali ocen. Lepiej wybrać się do lokalu, który szanuje klientów, np. tego w położonym niedaleko hotelu Hilton.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapłodnienie in vitro
Następny artykułKupujesz feromony? Sprawdź informacje o dystrybutorze!
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here