Kupujesz feromony? Sprawdź informacje o dystrybutorze!

0

Już cały świat miał okazję sprawdzić czym tak naprawdę są feromony syntetyczne, które oferuje się nam, jako remedium na brak bliższych kontaktów z płcią przeciwną oraz sposób na sukces w biznesie. Zdążył również podzielić się na tych, którzy nazywają je wynalazkiem XXI wieku i tych, którzy skandują, iż zostali oszukani.

Zawsze jednak kiedy mamy do czynienia z feromonami powinniśmy przyjrzeć się bliżej danej propozycji, gdyż diabeł tkwi w szczegółach. Tym co wyróżnia najlepsze marki feromonów jest cena oraz stężenie, przy niskiej pojemności. Nikt z nas nie chce przecież płacić 1000 zł za 50 ml substancji (takie są koszty produkcji feromonów syntetycznych), dlatego też już za ok. 300 zł możemy spokojnie nabyć 14 ml tego specyfiku zwiększającej naszą atrakcyjność. Co jeszcze warto sprawdzić? O tym poniżej.

Kilka słów o stężeniu

W przypadku feromonów syntetycznych stężenie gra kluczową rolę, jeśli zależy nam na dobrych efektach. Jeśli na opakowaniu widnieje informacja (a powinna), jakie feromony zostały użyte i jak dużo ich jest, to zwróćmy uwagę by liczba ta nie była niższa niż 0,15 mg/ml, ale też nie wyższa niż 1mg/ml, gdyż wtedy pierwiastek magiczny traci swoje czarodziejskie właściwości. Gorzej jeśli takiego zapisu nie ma w ogóle. Wtedy możemy być niemal pewni, że coś tu jest nie w porządku i dobrze jest wznowić poszukiwania (tam może wcale nie być feromonów!).

Dystrybutor i jego wiarygodność

Innym równie istotnym czynnikiem jest wiarygodność dystrybutora feromonów czyli sklepu, który ma je w swojej ofercie. Trzeba wiedzieć, że nie ma zbyt wielu producentów feromonów, co nie przeszkadza jednak w tym, że rynek oferuje całą masę produktów tego typu. Jak nietrudno się domyślić, większość z nich to jedynie próba zarobienia na naiwności klienta. Dlatego tak ważne jest ocenienie rzetelności sprzedawcy, by maksymalnie wykluczyć sytuacje, kiedy to zostaniemy oszukani. Po pierwsze feromony muszą kosztować, więc jeśli ktoś próbuje nas przekonać, że opcja za 40 zł zaczaruje nasz świat, powinniśmy od razu opuścić taki sklep (fizycznie lub zamykając kartę przeglądarki). Równie łatwym sposobem jest skorzystanie z opinii internautów, jednak nie na forum gdzie każdy może napisać co myśli, tylko na stronach porównywarek cenowych, gdzie większość ludzi kupujących przez Sieć deklaruje co kupili i czy są zadowoleni zarówno z produktu jak i obsługi. Ostatnia opcja zweryfikowania wiarygodności to wypytanie sprzedawcy o specyfikę feromonów w jego ofercie. Im więcej specjalistycznych odpowiedzi i mniej pięknych słów tym chętniej powinniśmy obdarzyć zaufaniem takiego dystrybutora. W każdym innym przypadku (niewiedzy, kluczenia, czy jawnego naginania faktów) powinien uruchomić się w nas alarm, gdyż jeśli oferuje się feromony, to niewybaczalną ignorancją jest brak wiedzy na ich temat.

Co może pójść nie tak?

Wiarygodność można ocenić także po samym produkcie z oferty, który obiecuje coś czego nie jest w stanie spełnić. Dlatego też:
– tanie i magiczne feromony powinny dalej zalegać na sklepowych pułkach,
– stężenie poniżej 0,15 mg/ml nie daje efektów, więc szkoda na nie czasu i nerwów (oraz tych kilku złotych),
– brak informacji o stężeniu jest wyraźnym sygnałem nieszczerości,
– rynek feromonów opanowały podróbki, których koszt produkcji jest tak niski, że możliwym staje się sprzedaż 14 ml za 20 zł (nie łudźmy się jednak – to tak jakbyśmy użyli zwykłej wody),
– brak precyzyjnej odpowiedzi ze strony dystrybutora także nie jest dobrym znakiem.

Swiat-Doznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here