Stowarzyszenie Demokratyczne zaprasza!

0
Powstałe w kwietniu tego roku ogólnopolskie Stowarzyszenie Demokratyczne 1937 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do ubiegania się o członkostwo bądź też status sympatyka naszej organizacji (przypominam, że można być jednocześnie członkiem innych organizacji lub partii). Pomyślnie ukończona w sierpniu 2011 roku rejestracja Stowarzyszenia Demokratycznego pozwala nam na „rozwinięcie skrzydeł” i walkę o lepszą jakość polskiej demokracji.
Naszymi priorytetami są również: wspieranie innych organizacji demokratycznych, promowanie prac badawczych nad historią Polski oraz kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego opierającego się na zasadach sprawiedliwości, tolerancji i praworządności. Stanowczo przeciwstawiamy się łamaniu prawa i wszelkiego rodzaju dyskryminacji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wspieramy też ekorozwój i działalność charytatywną. Pełna treść statutu dostępna jest pod adresem: http://www.przegladdziennikarski.pl/polska/statut-stowarzyszenia-demokratycznego/
Stowarzyszenie Demokratyczne ma przedstawicieli we wszystkich województwach w Polsce. Jeśli chcesz dołączyć do SD1937 i wspólnie z nami działać na rzecz przyszłości naszego kraju, odwiedź witrynę www.sd1937.org.pl , wypełnij deklarację członkowską i odeślij ją na adres [email protected]. Pamiętaj, że tylko wspólnymi siłami będziemy w stanie zbudować lepszą demokrację. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Rogaliński
Rzecznik Prasowy
Stowarzyszenia Demokratycznego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here