Edyta Bartosiewicz podbija Europę

2
174

Wraz z premierą najnowszego filmu Walta Disney’a (w Polsce 29 lipca) o przygodach Kubusia Puchatka, nasza rodzima piosenkarka odniosła ogromy sukces promocyjny. Jej utwór „Witaj w moim świecie” został przetłumaczony na kilka innych języków i zaśpiewany przez piosenkarki z Europy Środkowej i Wschodniej. Piosenkę Edyty Bartosiewicz, jak i cztery covery (w wersjach: ukraińskiej, bułgarskiej, węgierskiej i rumuńskiej) można obejrzeć/odsłuchać poniżej. Który Wam się podoba najbardziej?

– Wersja polska – Edyty Bartosiewicz:

– Wersja ukraińska (piosenkę śpiewa Eugenia Vlasowa znana ze światowego hitu „Wind of Hope”) :

– Wersja rumuńska:

– Wersja bułgarska:

– Wersja węgierska:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStatut Stowarzyszenia Demokratycznego
Następny artykułStowarzyszenie Demokratyczne zaprasza!
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

2 KOMENTARZE

  1. No to musze przyznac, że mnie zaskoczyłes :), bo myślałam, ze nie oglądasz meczów i że raczej piłką sie nie interesujesz :], fajnie, że jest inaczej :D, pogodamy sobie przy okazji kolejnego meczu :D….
    Bardzo fajne teledyski 🙂 wszystkie mi sie podobały, ale najbardziej (oprocz polskie wersji) podobała mi sie ukraińska i bułgarska :). Mozna powiedziec, że ja na piosenkacha Edyty się wychowalam, „Opowiesc”, „Skłamałam” itp. to były bardzo fajne piosenki :), a Ty jakich wykonawców lubisz słuchac najbardziej?
    P.S: masz jeszcze jaką inne drużynę której kibicujesz ? z Polski i z innego kraju?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here