PLL LOT prezentuje swoje nowe samoloty

6

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały w szeregu klipów pierwsze w Europie samoloty Boeing Dreamliner a także nowe udogodnienia w trzech klasach. Samoloty Dreamliner będą latać do wybranych miast europejskich, do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Chin. Zapraszam do obejrzenia klipów.

Polecam też mój artykuł z 2008 roku pt. "Chude lata polskich skrzydeł": http://www.przegladdziennikarski.pl/polska/chude-lata-polskich-skrzydel/

A poniżej znajduje się również wersja dwujęzyczna najnowszej reklamylinii lotniczych LOT:

Poprzedni artykułWywiad z Pawłem Rogalińskim: "Zawsze poruszałem trudne tematy".
Następny artykułJagiellonian University – seminarium doktoranckie, Londyn, od 10.2012
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here