[PHOTOS] Dubaj: tu wszystko musi być naj…

0

Dubai cityW czerwcu miałem okazję odwiedzić emirat Dubaj. W ostatnich latach przyciągnął on uwagę świata dzięki ambitnym i nowatorskim projektom budowlanym, licznym imprezom sportowym, konferencjom i rekordom Guinnessa. 

W Dubaju, tak jak i w pozostałej części Zjednoczonych Emiratów Arabskich, obowiązuje surowe prawo islamskie, oparte na szariacie. Więcej zdjęć znajduje się w galerii: http://www.przegladdziennikarski.pl/galeria-2014/

[nggallery id=54]

Poprzedni artykułPolish Scottish Heritage Festival 2014
Następny artykułTechnorattan – meblowa rewolucja w ogrodzie
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here