Naleśnikarnia „Manekin” – recenzja

0

Manekin LodzNaleśnikarnie „Manekin” znajdują się m.in. w Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Ja odwiedziłem łódzki lokal mieszczący się niedaleko słynnej ulicy Piotrkowskiej – w miejskim podwórcu ul. 6 Sierpnia.

Zarówno wystrój, jak i obsługa lokalu są na wysokim poziomie. Smaczne i niedrogie dania przyciągają rzesze klientów. Jeden, sporawych rozmiarów naleśnik z wybranym nadzieniem i wachlarzem sosów do wyboru, a także z bukietem surówek i herbatą kosztuje nie więcej niż 15 złotych. Jest to cena przystępna niemal na każdą kieszeń. Bogate menu zdecydowanie zachęca do powrotu i wypróbowania innych znakomitości lokalu.

Zaletą, a jednocześnie i wadą lokalu jest usytuowanie części stolików na podwórcu. Klienci mogą co prawda cieszyć się piękna pogodą, wspaniale zagospodarowanym podwórcem i pięknymi kamieniczkami przy ulicy Piotrkowskiej, ale jest też jeden problem. Niestety, są oni nieustannie nękani przez nachalnych, zbierających pieniądze, pijanych kloszardów. Obsługa lokalu zdaje się nie reagować na problemy tego typu.

Mimo to polecam odwiedzić tę naleśnikarnię, gdyż lokal serwuje bardzo smaczne jedzenie, a klimat tego miejsca jest również wyjątkowy. „Manekina” oceniam więc na szkolną czwórkę plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here