Josh Groban i jego genialny album „All That Echoes”

1

Josh Groban – młody, zdolny i ambitny muzyk powraca po trzech latach przerwy z nowym albumem „All That Echoes”, płytą, która podbija światowy rynek muzyczny!

Amerykańscy krytycy muzyczny oceniają tę płytę jako jedną z najlepiej wykonanych, w całej działalności Josha Grobana. Rytmiczna, melodyjna, z dobrym głosem Josha Wszystko to sprawia, że właśnie na takie płyty się czeka.  To już szósta studyjna płyta Josha, który podjął współpracę z wybitnymi producentami, m.in z Robem Cavallo, który kojarzony jest ze współpracy m.in z Green Day i Dave Matthews Band. Z producentem Walterem Afanasieff, który może się poszczycić pracą z takimi gwiazdami jak z Marią Carey i Michaelem Jacksonem oraz Lesterem Mendezem znanym producentem Shakiry i Nelly Furtado.

Połączenie takich wybitnych producentów, sprawiło, że album jest połączeniem różnych stylów muzycznych. Słychać popowe, jazzowe i liryczne brzmienia. Josh nie zapomina również o swoich klasycznych korzeniach. Do współpracy zaprosił znaną włoską gwiazdę sceny muzycznej Laurę Pausini, z którą w duecie wykonał włoską piosenkę „E Ti Prometerro”, oraz laureata Grammy Arturo Sandoval znany trębacz kubański, wykonali wspólnie piosenkę „Un Alma Mas”.

Na płycie znajduje się dwanaście utworów, siedem z nich to kompozycje Josha, pozostałe pięć to covery znanych wokalistów, jedna z bardziej znanych piosenek to kawałek „I Believe” (When I Fall In Love It Will Be Forever), pochodząca z repertuaru Steviego Wondera. Warto też wspomnieć, że album zawiera również piosenkę „‚Falling Slowly”, tytułową piosenkę z filmu „Once”, która została uhonorowana Oscarem w 2008 r.

Pierwszym singlem stała się piosenka „Brave”, do której został nakręcony teledysk. Warto zwrócić uwagę na radosne piosenki „Happy In My Heartache” i „Below The Line”.

Podsumowując krótko, płyta „All That Echoes” powinna zawładnąć naszymi sercami od pierwszej od ostatniej piosenki. Dla tych którzy szukają wytchnienia i oderwania się od codzienności – polecam tę płytę z pełną świadomością…

Josh Groban – All That Echoes

1. Brave

2. False Alarms.

3. Falling Slowly

4. She Moved Through the Fai

5. Below The Line

6.  E Ti Prometerro (feat. Laura Pausini)

7. The Moon Is a Harsh Mistress

8. Un Alma Mas (feat. Arturo Sandoval

9. Happy In My Heartache

10. Hollow Talk

11. Sincera

12. I Believe (When I Fall In Love It Will Be Forever)

Poprzedni artykułBezrobocie w Europie – jak rozwiązać ten problem?
Następny artykułTelepraca – dobra okazja na zatrudnienie dla osób niepełnosprawnych
Justyna Borowiecka
Justyna Borowiecka to redaktor, dziennikarz, fotograf, bloger, freelancer. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w 2007 r., gdzie przygotowywała relacje przedmeczowe ze spotkań Champions League i reprezentacji Polski. W 2008 r. trafiła do redakcji GKS Bełchatów, a w międzyczasie pracowała w innych mediach elektronicznych takich jak FutbolManiak, Łowimy talenty, Sports.net, Openmusic, Felietony i wiele innych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z portalem Wiadomosci24.pl, gdzie od listopada 2014 roku, pełniła funkcję redaktora. Obecnie piszę m.in. dla NaszeMiasto.pl. W 2012 r. pracowała również w Radiu Róża (polskie radio w Brukseli). W 2013 r. była korespondentem z małopolski w InfoTuba. Pisała także dla Interia360, PiłkaCV i Blasting News. Społecznie pomagała Fundacji Sportowej, gdzie promowała młode talenty piłkarskie. Ma na swoim koncie wiele cykli piłkarskich, te najbardziej popularne to: „Młodzi, zdolni i ambitni”, „Piłkarskie marzenia”, „Warto poznać”, „Chłopcy z Bundesligi” i „Futbolowo-ankietowo” i wiele innych. Od 2011 roku, przez kolejne cztery lata była nominowana w plebiscycie na Najlepszego Dziennikarza Obywatelskiego Roku, w którym zajmowała wysokie miejsce, mieszcząc się zawsze w dziesiątce najlepszych dziennikarzy (6, 4, 9 miejsce, w roku 2014 – zajęła II miejsce w kategorii „Fotoreportaż”). Z powodzeniem prowadzi blog https://usmiechsim.wordpress.com/, gdzie oprócz artykułów sportowo-muzycznych zamieszcza wykonane przez siebie fotografie. Autorka sześciu książek – „Od wywiadu do wywiadu” (luty 2011), „Fotografia – to jest to!” (sierpień 2011) „Chłopcy z Bundesligi” (luty 2012), „Niemcy – moja inspiracja!” (październik 2013), "Wywiad-owo" (luty 2015) i „21” (sierpień 2017). Umiejętnie łączy sport z muzyką i dziennikarstwo z fotografią.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here