Dodatki stylowego mężczyzny

0

Moda nie należy tylko do kobiet. Mężczyzna również może być idealnym modelem i prezentować sobą styl i dobry gust. W zależności od rodzaju pracy i stylu życia ubiór mężczyzny będzie się różnił, jednak jedno pozostanie nieśmiertelne: zawsze będziemy widzieć mężczyzn eleganckich, chcących wyglądać nie tylko schludnie, ale przede wszystkim modnie. I nie trzeba żałować, a jedynie przywoływać w nostalgicznych wspomnieniach te nieużywane już dodatki do męskiej garderoby jak kieszonkowy zegarek, odpinane kołnierzyki, stylowe laski czy nieodłączny grzebień. Możemy za to cieszyć się z tych dodatków, które wróciły i odzyskały popularność. Są też zupełnie nowe lub takie, które przeszły metamorfozę. Każdy dodatek może razem z całością ubioru tworzyć elegancję lub całkowicie nowy trend.

Nieśmiertelne akcesoria

To, co się zmienia, lecz trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek zniknie, to między innymi zegarek. Dobiera się go do stroju, a im bardziej tradycyjny, tym bardziej elegancki. W tej stylizacji sprawdza się zegarek mechaniczny, najlepiej na skórzanym pasku. Do stroju bardziej swobodnego również będzie pasował, lecz przy sportowej stylizacji warto założyć zegarek sportowy. Wtedy dozwolone są odważniejsze kolory oraz elektroniczny wyświetlacz. Innym dodatkiem, który przetrwał dziesiątki lat jest krawat. Tak naprawdę nigdy się nie zestarzał i każda dekada przynosiła nowe wzory. Niestety w zapomnienie coraz bardziej idzie sztuka wiązania krawatu. Dlatego tak bardzo stylowy jest mężczyzna, który tę sztukę posiada. Taki jest również posiadacz skórzanego paska do spodni, czyli obowiązkowego dodatku,  tak jak portfel, czyste buty oraz dobry smak i poczucie humoru.

Klasyczne i nowoczesne szelki

Szelki to także dodatek, który jest znany od kilkudziesięciu lat, lecz do tej pory spełniały one rolę jedynie podtrzymywania spodni. Wszak nie wygląda dobrze mężczyzna, nawet w najdroższym garniturze, który co chwilę podciąga spodnie. W pojedynku paski przeciw szelkom oczywiście wygrywają paski, lecz te drugie zyskały nową rolę. Już nie w klasycznej modzie męskiej, ale we współczesnej szelki stały się dodatkiem na tyle oryginalnym, by je pokazywać, a nie ukrywać. Otrzymały również różne kolory, wzory i nadruki, dzięki czemu idealnie nadają się do mody casualowej.

Torba męska – dodatek niezbędny

Nie ma nic gorszego niż widok mężczyzny idącego ulicą i trzymającego w ręku foliową reklamówkę, a w niej prawdopodobnie drugie śniadanie, dokumenty, klucze i w dzisiejszych czasach jeszcze tablet lub, o zgrozo, laptop. Powiedzmy to otwarcie: męska torba to dodatek niezbędny w dzisiejszych czasach. Do pracy lub na spotkanie zabieramy ze sobą często tak wiele rzeczy, że gdzieś musimy je umieścić. Męska torba jest do tego idealna, a dodatkowo jest uzupełnieniem męskiego ubioru. Czy to skórzana lub zamszowa teczka, którą zabierzemy do pracy, czy wygodna torba workowa na spotkanie z przyjaciółmi – każda z nich jest nie tylko praktyczna, ale o niebo lepsza od plastikowego worka lub nawet sportowego plecaka. Również modne w ostatnim sezonie stały się specjalne lniane i płócienne torby na zakupy, obowiązkowo z nadrukiem z przekazem lub humorem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here