Chcesz się uczyć angielskiego? Wybierz e-learning.

12

E-learning to niezwykle przyjemna i prosta forma nauki języka angielskiego. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz czasu na regularne dojeżdżanie do szkół językowych, zapisz się na e-naukę. Główną zaletą tego rodzaju szkolenia jest fakt, że uczymy się w chwili, kiedy sami mamy na to ochotę, a nie w czasie, który zostanie nam narzucony. Więcej zalet i informacji dotyczących e-learningu można przeczytać tutaj:

http://www.przegladdziennikarski.pl/jezyki-obce/materialy-ze-szkolenia-nowoczesne-metody-nauki/

http://www.przegladdziennikarski.pl/jezyki-obce/kryzys-sezonem-na-jezyki/

http://www.przegladdziennikarski.pl/jezyki-obce/e-nauka-caly-swit-w-zasiegu-reki/

12 KOMENTARZE

 1. e-learning jest super!…
  Powiedz mi jak sie odbywa w tej szkole egzamin? czy w ogole jest, przeczytałam tylko o pracy semestralnej.
  Ta prace wysyła sie mailem/pocztą czy trzeba ja dostarczyc osobiscie?
  Jest jakis dyplom/certifikat po ukonczeniu tej szkoły?
  Pozdrawiam!

 2. Każde kolejne zajęcia polegają na regularnym sprawdzaniu Twoich postępów, więc nauczyciel dobrze wie, którą część materiału opanowałaś, a którą warto jeszcze powtórzyć. Na koniec jest praca semestralna, a nie egzamin, bo wynik testów zniekształca Twój realny poziom wiedzy, a chodzi o prawdziwe jej odzwierciedlenie. Cała nauka odbywa się na specjalnej platformie e-learningowej (stronie www, gdzie podajesz swój indywidualny login i hasło), więc to tam rozwiązujesz ćwiczenia i zostawiasz swoje prace do oceny. Wszystkie Twoje osiągnięcia i wyniki kolejnych lekcji są tam zapamiętane i chronione hasłem tak, abyś tylko Ty (oraz oczywiście nauczyciel) miała do nich dostęp. W razie jakichkolwiek problemów z materiałem masz stały kontakt z lektorem 24h/dobę. Na koniec kursu zostanie wysłany pocztą tradycyjną specjalny certyfikat z wyszczególnieniem Twojego poziomu, oceną postępów, pieczątkami i podpisem. Pozdrawiam 🙂

 3. E-learning to żadna nowość. W celu nauki w tym systemie w ogóle nie jest potrzebna szkoła ani kursy. Można go realizacja poprzez odpowiednie oprogramowanie komputerowe i program do nauki języka. Jest sporo kursów językowych sprzedawanych w pudełkach (księgarnie) i poprzez sieć.
  Jedynie co może się przydać po zakończeniu cyklu nauki to potwierdzenie opanowania materiału (certyfikat).

 4. Droga M. – widać że nigdy nie uczyłaś sie w systemie elearning bo nie masz o nim zielonego pojecia. Uważasz ze program na pewno sprawdzi twoje wypracowania i eseje, wyjasni gramatyke jak nie bedziesz czegos rozumieć itp tak?
  Pudelko moja droga nie zastąpi nauczyciela nigdy! Porownanie kursu elearning z oprogramowaniem z pudełka jest tym samym co uznanie że po co zapisywać sie na tradycyjny kurs językowy skoro mozesz sobie kupić książke z ksiegarni i sama sie nauczyć wszystkiego w domu. W ksiegarniach dostępne są te same ksiązki co są przerabiane na kursach – a jednak i tak wszyscy wolą iść na kurs. Dlaczego? Bo bez nauczyciela nic sie nie nauczysz. Jedynie stracisz pieniądze.

 5. ja wolałam zainwestować w samouczek i rozumiem angielski coraz to lepiej i lepiej 🙂 książka nazywa się ‚kasia uczy angielskiego’, polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here