Brytyjski zespół nową płytą podbija serca słuchaczy

2

Długo oczekiwana przez fanów na całym świecie płyta brytyjskiego zespołu „The Vamps”– „Wake Up” – odnosi sukcesy i podbija serca.

The Vamps” to czterech młodych i utalentowanych chłopaków z Wielkiej Brytanii. W skład zespołu wchodzą wokalista Bradley Will Simpson, gitarzysta James McVey, perkusista Tristan Evans oraz basista Connor Ball. Są oni niewątpliwie jedną z najsilniejszych konkurencji dla innego brytyjskiego zespołu, który klika lat temu podbił światowy rynek muzyczny – „One Direction”.

„The Vamps” – droga do sławy

„Meet The Vamps” – pierwsza płyta „The Vamps” – znalazła się na 2. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii, a single, które pochodziły z tej płyty, rozeszły się w zaskakującej liczbie 10 milionów egzemplarzy na świecie. Singiel „Can We Dance” został wyświetlony na YouTube, ponad 10 milionów razy.

„Wake up” – 18 tanecznych utworów

Drugi album zespołu „The Vamps” – „Wake Up” – zawiera 18 tanecznych utworów, przy których można się świetnie bawić. Docenia tę płytę nie tylko młodzież, ale również i dorośli, którzy brzmienie i energię porównują do znanego z lat 60. zespołu „The Beatles”. Pierwszym singlem stała się piosenka „Wake Up”, w teledysku pojawił się gościnnie przyjaciel chłopaków – Brooklyn Bekham. Drugi singiel „Rest Your Love” jest równie rytmiczny jak pierwszy. Utwóry numer 3 – „Volcano” i numer 8 – „Be With You”, z nutką elektroniki, z pewnością spodobają się fanom muzyki elektronicznej. Natomiast gitarowe ballady, takie jak „Million Words” i “Coming Home” przypadną do gustu tym, którzy szukają swojej drogi i wyciszenia. Zaś piosenka 15. –  “Worry”, z dźwiękami fortepianu – uskrzydli i zmotywuje do działania.

Każda z piosenek, zamieszczonych na płycie “Wake Up”, z powodzeniem może stać się hitem na miarę najlepszych utworów. Młodzieńczość chłopców z „The Vamps” i radość, jaką przekazują w każdym dźwięku, może spodobać się nawet najbardziej wymagającemu słuchaczowi.

 

The Vamps – Wake Up


Tytuły piosenek z płyty “Wake Up”.

 1. Wake Up
 2. Rest Your Love
 3. Volcano
 4. Million Words
 5. Windmills
 6. Stolen Moments
 7. I Found A Girl
 8. Be With You
 9. Burn
 10. Cheater
 11. Boy Without A Car
 12. Held By Me
 13. Half Way There
 14. Runaway
 15. Worry
 16. Coming Home
 17. Peace Of Mind
 18. Written Off

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here