Bricco Pizza & Pasta (Abu Zabi) – recenzja restauracji

0

Odwiedzając Zjednoczone Emiraty Arabskie często można zatęsknić za kuchnią europejską, w tym włoską. Bricco Pizza & Pasta w Abu Zabi oferuje całkiem smaczne dania, ale… z pewnością nie jest to restauracja dla osób, którym się śpieszy lub są po prostu głodne.

Bricco Pizza & Pasta to niestety nie rodzimie włoska sieć restauracji, choć z pozoru na taką wygląda. Firma powstała w ZEA w 2008 roku, a większość jej obsługi jest narodowości arabskiej i filipińskiej. Z odległymi Włochami łączy ją więc zaledwie charakter podawanych potraw.

Ceny dań nie zachwycą klienta, jakość obsługi również nie. Jedynym pozytywnym aspektem restauracji są smaczne potrawy. Na każde zamówienie będziemy jednak musieli poczekać arabskie „pięć minut”, co niejednokrotnie oznacza godzinę lub nawet więcej. Na nieskomplikowany deser sam musiałem czekać ponad 40 minut, na kawę 25 minut, a na szklankę wody – blisko 20 minut.

Restauracja, w szkolnej skali ocen, zasługuje na dwójkę plus. I pomyśleć, że siedmiu internautów (a może pracowników lokalu?) – najwidoczniej ceniących sobie smaczne jedzenie – wystawiło tej restauracji ocenę 3,9…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here