Akcja profrekwencyjna: Głosuj!

4

Zapraszam do obejrzenia spotu kampanii profrekwencyjnej "Normalne Państwo" i Fundacji "Polska Przedsiębiorcza". Celem akcji jest namówienie Polaków do udziału w wyborach do Sejmu i Senatu 9 października. Akcja została objęta patronatem Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Na stronie stowarzyszenia można przeczytać m.in, że:

Celem "Normalnego Państwa" jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Jednym z jego przejawów jest wysoki udział społeczny w wyborach, tak, by nie pozostawiać spraw ważnych ślepemu losowi, a strać się wywierać wpływ na losy kraju. Najbardziej oczywistym wpływem jest właśnie udział w wyborach parlamentarnych i właśnie dlatego Normalne Państwo postanowiło zachęcać poprzez akcję do udziału w wyborach.

4 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem tylko głupcy i naiwni byli głosować. Nie wiem, komu jest lepiej, ale mnie nie jest coraz gorzej i znam wiele osób, co mają gorzej, a nie lepiej. Moim zdaniem wybory nie są uczciwe gdyż wybierano krzyżykami, a nie złożonym podpisem. Świadczy to o analfabetyzmie Polaków. Drugi przykład to, iż komisja wyborcza dostawi krzyżyk i głos jest nieważny. Jest więcej możliwości manipulowania wyborami. Najistotniejsze jest to, że to nie ja typowałem kandydatów, a w większości ludzie z byłej komuny i ich poplecznicy. Ten głupi Wałęsa nie wysłał komuny na księżyc. Oni nadal rządzą. Tak jak gołąb puki na ziemi to nam z ręki je, a gdy się wzbije to na nas sra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here