Życzenia noworoczne od znanych polityków

0

sylwester nowy rokZ okazji Nowego Roku znani działacze różnych opcji politycznych złożyli życzenia specjalnie dla Czytelników Blogu Dziennikarskiego www.przegladdziennikarski.pl i "Magazynu Polonia". Zerknij, co mieli do powiedzenia:

·         Drodzy czytelnicy "Magazynu Polonia" i Blogu przegladdziennikarski.pl – niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla Was szczęśliwym czasem spędzonym w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a okres spokoju niech dla nas wszystkich okaże się dobrą okazją do refleksji nad tym, co w życiu najistotniejsze. W Nowym Roku życzę Wam zrealizowania wszystkich osobistych i zawodowych celów!

Dr Marek Migalski
Poseł do Parlamentu Europejskiego, wiceprezes PJN

·         Chciałbym całej redakcji "Blogu Dziennikarskiego" i "Magazynu Polonia" i wszystkich czytelników tychże mediów złożyć najlepsze życzenia. Pięknych Świąt!

Dariusz Joński
Poseł na Sejm RP, rzecznik prasowy SLD

·         Z okazji zbliżającego się Świąt Zimowych życzę wszystkim Rodakom w kraju i za granicą – zdrowia i wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i dokończenia zaczętych dzieł. Więcej pracy i więcej chleba, a przede wszystkim jak najwięcej radości z życia, które jest niepowtarzalnym darem. Natomiast jak najmniej życia w oparach absurdu, czyli pod butem papieskiej religii i kościelnych kłamstw. Cieszmy się sobą i nie pozwólmy sobą manipulować!

Roman Kotliński
Poseł na Sejm RP, redaktor naczelny tygodnika "Fakty i Mity"

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here