Wygraliśmy I Etap! Proszę o jeszcze 3 głosy na przegladdziennikarski.pl

20

Moi drodzy, nasza wygrana jest w zasięgu ręki! Konkurs Polski Internet to jeden z najbardziej prestiżowych w kraju plebiscytów na najlepszą stronę www w sieci. Blog przegladdziennikarski.pl przeszedł do II etapu w dwóch kategoriach: "Blogi" oraz "Strona prywatna". Proszę o Wasze wsparcie jeszcze raz! Jednocześnie przypominam, że wśród osób głosujących będą rozlosowane laptopy i drukarki!

Wyniki I ETAPU

W głosowaniu internautów w obu kategoriach blog przegladdziennikarski.pl uzyskał najwięcej głosów! W kategorii "Strona prywatna" blog dziennikarski uzyskał 1601 głosów (następni w kolejności dostali: 1527 i 835 głosów). W kategorii "Blogi" zdobył natomiast 2144 głosy (następni w kolejności dostali: 1974 i 1934 głosy). Tym samym przeszedł do II ETAPU KONKURSU!

W głosowaniu kapituły konkursu blog przegladdziennikarski.pl również zdobył uznanie i w obu kategoriach przeszedł do ścisłej, finałowej "piątki"!

 

II ETAP – POTRZEBA 3 głosów na przegladdziennikarski.pl!

W II etapie (ostatnim) potrzebuję Państwa 3 głosów.

1) Pierwszy z nich jest jednorazowy i można zagłosować w całym konkursie tylko raz z jednego konta e-mail (czyli 1 konto email = 1 głos, 2 konta email = 2 głosy itd…). Link znajduje się poniżej. Jest to głosowanie na NAJLEPSZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ W 2011 ROKU:

http://polskiinternet.org.pl/najstrint2011_nominowani.php

2) Drugi i trzeci głos oddajemy tak samo jak w I etapie. Czyli wchodzimy na stronę: http://polskiinternet.org.pl/2edycjaglosowanie_wyswietlanie_kategorie.php i wybieramy z listy kategorię "Blogi". Tutaj głosujemy na wybrany blog (mam nadzieję, że przegladdziennikarski.pl :)). Po skończeniu głosowania powtarzamy całą procedurę, tyle, że tym razem z kategorią "Strona prywatna". W tych dwóch ostatnich kategoriach głos można oddawać codziennie aż do 28 października!

20 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here