Sukces redaktor "Przeglądu Dziennikarskiego"

0

DO 2013 RokuMiło mi poinformować, że nasza redaktor, Justyna Borowiecka, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego 2013 roku. Konkurs zorganizowany został przez portal Wiadomosci24.pl.

Co spowodowało, że Justyna Borowiecka została dziennikarką sportową? Jak się okazuje – przypadek – gdyż jak sama mówi: „Już w szkole podstawowej interesowała mnie piłka nożna, ale nie granie w nią, choć zdarzało się, że wychodziłam na boisko i grałam (amatorsko). Ale przede wszystkim opowiadanie o niej, obserwowanie to sprawiało mi wielką frajdę. Najpierw na boisku obserwowałam moich kolegów, a po szkole w telewizji kibicowałam wtedy dzielnie Manchesterowi United. Jeszcze wtedy, kiedy grał w niej David Beckham. Chciałam wtedy zostać piosenkarką i nawet mi się wtedy nie śniło, że będę kiedyś pracować w sporcie”.

Gratulujemy i życzymy jej kolejnych tak spektakularnych sukcesów!

Poprzedni artykułWspomnienia z pielgrzymki do Fatimy…
Następny artykułPierogarnia „Stary Toruń” – recenzja
Paweł Rogaliński
Dr Paweł Rogaliński jest politologiem, medioznawcą, filologiem oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). W 2021 roku obronił na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie rozprawę doktorską pt. "Model polityka popularnego w komunikacji politycznej w państwach anglosaskich". Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here