„Przegląd Dziennikarski” w nowej odsłonie!

0

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową odsłonę „Przeglądu Dziennikarskiego”. Obecnie wprowadzane są ostatnie poprawki, a strona zyskuje nowe możliwości rozwoju i nowe funkcjonalności. Już wkrótce wdrożymy i zaprezentujemy nasze świeże pomysły, a także przedstawimy naszych partnerów strategicznych – będą nimi głównie organizacje pozarządowe.

Przypomnijmy, że „Przegląd Dziennikarski” jest nowoczesnym czasopismem internetowym istniejącym od 2007 roku i tworzonym przez kilkunastoosobową redakcję złożoną z nieprzeciętnych autorów – są to m.in. znani politycy, biznesmeni, prezesi fundacji, reżyserzy, aktywiści NGO, blogerzy, pisarze, poeci i in.

„Przegląd Dziennikarski” to portal dający częstokroć nowe spojrzenie na ważne wydarzenia oraz skupiający się przede wszystkim na wartościowych i unikalnych tematach. Serwis ma obecnie ok. 16 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, a także łącznie ok. 260 000 fanów na portalach społecznościowych i w bazie newsletter. Już wkrótce przedstawimy też Państwu angielską wersję strony.

Serdecznie pozdrawiam i życzę udanej lektury

podpis

Paweł Rogaliński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here