Piotr Polk – ciągle czaruje płytą „Polk in Love”

0

Piotr Polk, to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany piosenkarz. O tym, możemy się przekonać słuchając jego płyty „Polk in Love”. Czarującej i ambitnej.

Piotr Polk, znany aktor filmowy i teatralny. Dał się poznać również jako utalentowany piosenkarz. Na płycie „In Love”, zmierzył się śpiewając covery znanych jazzowo muzyków. Zaśpiewał utwory dobrze nam znane, takie jak m.in. „What a wonderful world”, „Fly me to the moon” czy „Always on my mind”.

„Friends” z przyjaciółmi dla przyjaciół…

Na płycie można usłyszeć premierowy utwór „Friends”, muzykę do tego utwory skomponował Wiesław Pieregorólka, słowa napisała Magdalena Wołłejko. Utwór zaśpiewany z gościnnym udziałem Wojciecha Malajkata i Zbigniewa Zamachowskiego, przyjaciółmi Piotra Polka.

Na płycie znajduje się 11 utworów, utrzymanych w klimacie jazzowo-blusowym. Aranżacją w większości zajął się wspomniany Wiesław Pieregorólka jak również Wojciech Zieliński.

„Polk in Love” – pobudza do refleksji…

To właśnie takie piosenki jakie zaproponował Piotr Polk na płycie, grają mu w sercu. To słychać w każdym zaśpiewanym dźwięku. Płyta jest dopracowana, od pierwszej do ostatniej piosenki. Wspaniałe aranżacje dodają smaczku każdej piosence.

Znane romantyczne przeboje owiane głosem Piotra Polka, dodają subtelności i pobudzają do refleksji nad życiem, ciągle goniącym i uciekającym czasem. Przy tej płycie można zatrzymać się na chwilę, a nawet propozycją jest zatrzymanie się na tę dłuższą chwilę. Warto, naprawdę warto!

Data premiery: 2.06.2008 r.

Piotr Polk „In Love”. Tracklista:

1. L.O.V.E.
2. It’s De-Lovely
3. What A Wonderful World
4. On The Sunny Side Of The Street
5. Smile
6. Friends
7. All The Way
8. Fly Me To The Moon
9. Learnin’ The Blues
10. Always On My Mind
11. Dodajesz mi siły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here