Paweł Rogaliński – ponownie najlepszy student województwa!

14

Miło mi poinformować, że kolejny już rok z rzędu zostałem uznany za Najlepszego Studenta w Województwie Łódzkim (etap regionalny) a także najlepszego studenta Uniwersytetu Łódzkiego (na wcześniejszym etapie – uczelnianym)! W sobotę w stolicy odbyła się uroczysta gala „Studenki Nobel”, na której wręczano dyplomy i nagrody.

Teraz moim zadaniem będzie rywalizacja na etapie krajowym o tytuł Najlepszego Studenta RP z przedstawicielami innych województw. Przypomnę, że w zeszłej edycji konkursu zdobyłem II miejsce w Polsce w kategorii nauki humanistyczne. Obecnie studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłem też dwa inne kierunki na tej samej uczelni – filologię angielską oraz stosunki międzynarodowe: nauki polityczne. Co więcej, moje wykształcenie poszerza również 3-letni blok pedagogiczny, a także brytyjski certyfikat Qualified Teacher Status.

Na gali rozdania nagród w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odczytano listy gratulacyjne od Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej i Marszałka Województwa Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego. Następnie wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe. Prestiżu dodaje fakt, że patronami ogólnopolskiego konkursu „Studencki Nobel” są m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, PKPP Lewiatan, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.

14 KOMENTARZE

  1. Gratulacje!

    -> Ile czasu przed galą otrzymałeś info o zakwalifikowaniu się do konkursu i zdobytej liczbie punktów na etapie uczelnianym?

  2. Też biorę udział w konkursie i w moim rejonie cisza. Ciekawi mnie, czy wysłali Tobie info przed galą właśnie o ilości punktów i o tym, że jesteś laureatem? Podobno wysyłają także zwykłe zaproszenia. A i czy prosili Cię o doniesienie potwierdzeń osiągnięć wpisanych we formularzu? Dzięki za odp:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here