Niepełnosprawność nie jest ograniczeniem

1

Niepełnosprawni często kojarzeni są jako ci, którzy większość czasu spędzają zamknięci w swoich domach, a z racji wielu utrudnień o podróżach mogą jedynie pomarzyć. Opis ten z cała pewnością jednak nie dotyczy Przemka Ledziana, który pomimo choroby wciąż uparcie realizuje wyznaczone sobie cele. Teraz każdy z nas może mu pomóc w spełnieniu kolejnego marzenia.

– Jestem osobą, która zwiedza świat, podróżuje po kraju i za granicą i mimo wielu utrudnień, nie poddaję się. Choroby, z którymi się borykam, z pozoru wydają się przerażające, ale nie dla mnie. Nie mogę dać się im pokonać. Chcę lepiej poznać inne kraje, nowe miejsca i kultury – mówi Przemek Ledzian.

– Dlatego chciałbym prosić wszystkie osoby, które mają taką możliwość, o przysłanie do mnie pocztówek z różnych zakątków ziemi. Dzięki temu z pewnością uda mi się „zwiedzić” spory kawałek naszego globu i mieć namiastkę miejsc, do których zapewne nigdy nie uda mi się dotrzeć o własnych siłach.

– Każda widokówka będzie dla mnie wyjątkowa i tak samo ważna, jak to, co kocham, czyli zwiedzanie i podróżowanie. Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić osobiście choć część z tych miejsc i – jeśli tylko osoby te będą miały taką chęć – spotkać się z nadawcami pocztówek. Jednak nie przyjadę sam! W podróż zabiorę flagę mojego miasta – Łodzi – które kocham bezgranicznie i chciałbym, aby przy okazji mojej wizyty również inni poznali to miasto.

To taka społeczna inicjatywa promocji swojej małej ojczyzny, tak bliskiej memu sercu. Wszystkim razem i każdemu z osobna już teraz z góry dziękuję za wsparcie – dodaje. Każdy, kto chciałby wesprzeć Przemka w realizacji jego kolejnego marzenia, może to zrobić poświęcając zaledwie kilka chwil potrzebnych na zakup i wysłanie pocztówki z pozdrowieniami ze swojego obecnego miejsca zamieszkania. Pocztówki można wysyłać na adres: Przemek Ledzian, ul. Ozorkowska 3/2, 93-285 – Łódź.

Ponadto, można też wysłać na adres mailowy [email protected] własne zdjęcie, na którym trzymamy w ręku fotografię przedstawiającą Przemka. Pomóżmy w ten sposób Przemkowi zwiedzić cały świat!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here