Modne portfele skórzane – dlaczego warto je mieć?

0

Choć karty płatnicze i transakcje bezgotówkowe są dziś niezwykle popularne, to nadal korzystamy również z banknotów. Niektórzy twierdzą, że w ten sposób mają lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami, inni najzwyczajniej mają trudności z przestawieniem się na nowy rodzaj płatności. Statystyki podają, że ok 66 % obywateli naszego kraju posiada w swoim portfelu kartę płatniczą, gdy jeszcze kilka lat temu odsetek ten był znacznie niższy.

Nic dziwnego, że posiadanie portfela nie jest dziś już tak konieczne jak kiedyś, gdyż nawet pokrowce na smartfona są wyposażone w specjalne kieszonki na karty płatnicze. Jak na tym tle ma się rynek portfeli skórzanych? Czy warto zainwestować w kupno jednego z nich część swoich oszczędności?

Dobry pomysł na prezent

Ludzie zazwyczaj nie zwracają większej uwagi na to z czego zrobiony jest ich portfel. O wiele ważniejsze jest nierzadko czy jest on praktyczny i jakie ma walory estetyczne. Z tego względu jest to ten rodzaj gadżetów, który jest na tyle uniwersalny i gustowny, że może być idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Portfel wykonany z dobrej jakości skóry to produkt, który jest jednocześnie elegancki i pasuje idealnie, niezależnie od płci obdarowywanej osoby. Ważne jest również, że taki prezent zostanie z daną osobą przez bardzo długi czas, stając się chlubą i praktycznym dodatkiem, do którego dana osoba się w końcu przywiąże emocjonalnie. Tylko czy warto inwestować w naturalną skórę, gdy na rynku istnieje cała gama jej imitacji w niższej cenie?

Plusy związane z posiadaniem skórzanego portfela

Oryginalne i markowe portfele skórzane produkowane są z wysokiej jakości skór zwierzęcych. Na skutek odpowiedniej obróbki materiał ten jest nie tylko niezwykle odporny na uszkodzenia, ale i pięknie się starzeje, nie tracąc niemal nic ze swojej pierwotnej estetyki. Syntetyczny surowiec natomiast może i wygląda równie estetycznie, jednak wraz z upływem czasu zużywa się i niszczy. Skutkuje to tym, że zarówno szwy jak klej dość szybko puszczają, podczas gdy galanteria wykonana z prawdziwej skóry nadal zachowuje swoją jakość i funkcjonalność. Dlatego więc pomimo że cena oryginalnego portfela wykonanego ze skóry zwierzęcia jest dość wysoka, to warto zainwestować w komfort posiadania tak ekskluzywnego dodatku. Paradoksalnie wydając jednorazowo kilkaset złotych możemy dużo zaoszczędzić, gdyż bywa tak, że dany portfel towarzyszy nam przez wiele długich lat, podczas których musieli byśmy regularnie zmieniać niezliczone ilości tańszych wersji tego produktu. Kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat użytkowania to dla skórzanego portfela żaden problem.

Co można znaleźć w tym asortymencie?

Skórzany portfel to przede wszystkim gwarancja elegancji, nikt jednak nie powiedział, że musi ona być ujęta jedynie w prostym i tradycyjnym stylu. Na tym rynku istnieje cała gama ofert, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz bardzo atrakcyjnym wzornictwem i to w kolekcjach dla kobiet jak i dla mężczyzn. Także funkcjonalność nie odbiega tu od standardów, więc można być pewnym, że w środku znajdziemy odpowiednią ilość miejsca zarówno na tradycyjną walutę, jak i wszelkie karty i wizytówki, które posiadamy lub otrzymamy w przyszłości. Wszystko to w optymalnych warunkach, które całkowicie chronią to co umieścimy wewnątrz poszczególnych przegródek i kieszeni.

Stylmody.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here