Literacki Blog Roku – wybierz przegladdziennikarski.pl!

6

W związku z początkiem głosowania na Literacki Blog Roku, bardzo proszę o wsparcie. Jak sami Państwo wiedzą, mój blog dziennikarski to nic innego jak miniatura gazety lub magazynu. Tematyka blogu, podobnie jak w przypadku wielu pozycji prasowych, jest różnorodna – od recenzji anglojęzycznych pozycji książkowych, poprzez analizę literatury brytyjskiej, aż po opis życia zwykłych "zjadaczy chleba". Bardzo proszę o wsparcie i zagłosowanie. Reguły głosowania są proste:

Zapraszamy do głosowania na najlepsze blogi w terminie 3 – 30 października 2011. Każdy internauta może zagłosować na jeden, wybrany przez siebie blog tylko raz. Proces ten odbywać się będzie poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj” przy informacji o wybranym blogu zamieszczonej na stronie konkursu, a następnie poprzez podanie własnego adresu mailowego. Następnie na adres mailowy wysyłany będzie link weryfikujący głos – dopiero po jego kliknięciu głos uznawany będzie za ważny.

Link do głosowania: http://www.literackiblogroku.pl/?content=vote&idb=190

Z góry serdecznie dziękuję!

6 KOMENTARZE

  1. Babcia serdecznie dziękuję za pamięc i pozdrowienia 🙂 :* również pozdrawia :). Ja musiałam nieco przyspieszyc ten remont, bo jutro jade do sądu i musiałam zakończyć na razie 🙂 (udało mi sie wprawic okna, położyć panele w dużym (salon) pokoju i w moim pokoju :). Zostało mi jeszcze wyremontować łazienkę i wc (bo mam osobno), oraz położyć panele na przedpokoju 🙂 i na ten rok starczy 😛 (w przyszłym roku planuje kuchnie :D, ale jeszcze nie wiem co mi z tego wyjdzie :D….A zdjęcie pewnie – prześle Ci :)), ale to dopiero w najblizszych dniach :)….Pozdrawiam i prosze trzymaj jutro za mnie o g.14:00 kciuki!! 🙂 😉 papa 🙂

  2. Życzę powodzenia i zwycięskiego ~~ Literackiego Blogu Roku …
    Z wielką ciekawością śledzę jego prowadzenie …
    Pozdrawiam serdecznie ~~ Elżbieta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here