List referencyjny od Stowarzyszenia Demokratycznego 1937

8

Stowarzyszenie Demokratyczne napisało dla mnie list referencyjny o następującej treści (zamieszczony obok, a treść wklejona poniżej). Można go również zobaczyć w dziale "Galeria".
Serdecznie pozdrawiam
Paweł Rogaliński

Łódź, 25.10.2011
 
 
LIST REFERENCYJNY
Niniejszym zaświadcza się, że Pan Paweł Rogaliński jest aktywnym i pozytywnie wyróżniającym się członkiem łódzkich struktur Stowarzyszenia Demokratycznego.
Jego działalność, prócz funkcji Rzecznika Prasowego SD, skupia się na promocji różnorodności i równego traktowania. Jego liczne akcje w naszym stowarzyszeniu poświęcone są zwalczaniu różnorodnych form dyskryminacji oraz wykluczenia społecznego (m.in. ze względu na narodowość, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, płeć, orientację seksualną, zamożność czy wyznanie).
Podejmowane przez Pawła Rogalińskiego przedsięwzięcia na rzecz walki z nietolerancją spotkały się z dużym uznaniem Komisji Europejskiej (nagroda dziennikarska „Za różnorodnością. Przeciw dyskryminacji”, a następnie dwuletnia współpraca) oraz Parlamentu Europejskiego (nominacja do tytułu Młodego Europejczyka Roku). W Polsce, prócz Stowarzyszenia Demokratycznego, które aktywnie wspiera wspomniane działania, jego praca na rzecz społeczeństwa spotkała się z równie wysoką oceną m.in. stowarzyszenia Wolontariat św. Eliasza, stowarzyszenia Ruch na Rzecz Demokracji, Polskiej Akcji Humanitarnej czy Forum Młodych Dyplomatów.
            Wszystkie wspomniane powyżej osiągnięcia, w połączeniu ze znakomitą znajomością świata mediów i tematyki public relations powodują, że Paweł Rogaliński jest bardzo dobrym kandydatem na stanowiska pracy związane z równym traktowaniem, kontaktami z otoczeniem (a więc społeczeństwem i mediami), monitoringiem informacji oraz reprezentacją prezydentów firm i instytucji. Łódzki oddział Stowarzyszenia Demokratycznego wspiera jego aplikację o pracę i z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.
 
Z poważaniem
 
Tomasz Mankiewicz
Przewodniczący Regionu
Województwa Łódzkiego
Stowarzyszenia Demokratycznego

8 KOMENTARZE

  1. Gratuluje, gratuje tylko nikt nie zauważył, że Nasze środowisko definitywnie przegrało batalię o partię Stronnictwo Demokratyczne. Podobno w ostatni piątek Sąd Najwyższy definitywnie „ustrzelił” nasze zażalenie i zamkną nam drogę prawną. Może czas pomyśleć o budowie nowej formacji, bo powrotu do Stronnictwa dla nas już niem… Szkoda… Tyle lat…

  2. Panie Mirosławie
    28 października po raz kolejny sąd przyznał rację panu Piskorskiemu, co niestety skomplikowało sytuację. Istnieje jednak jeszcze kilka innych dróg dochodzenia swoich praw. W ostateczności, jeśli wszystkie inne drogi zostaną zamknięte, można pozostać w stowarzyszeniu lub zdecydować o założeniu nowej partii. Te decyzje będą już jednak należały do zarządu i ciężko ocenić w jaki sposób rozwinie się obecna sytuacja.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here