Działka odcięta od świata

38
2048

Pani Jolanta Gończewska z Działdowa ma poważny problem z dojazdem do własnego domu. Droga do jej działki, która funkcjonowała przez wiele lat, nagle została zamurowana przez nowego sąsiada – policjanta. Mimo faktu, że Pani Jolanta już w 1997 roku kupiła dojazd do własnej działki za 2 000 złotych, z powodu błędu notarialnego może zostać na stałe odcięta od świata. Według jej relacji, "uprzejmy" strażnik prawa zażądał 25 000 złotych za możliwość dojazdu do działki; w przeciwnym razie nie usunie betonowego ogrodzenia postawionego tuż przed jej bramą. Więcej o Pani Jolancie i jej problemie na stronie: http://jolantagonczewska.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=6a9ae

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHow does RP change?
Następny artykułAccent vs. dialect
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

38 KOMENTARZE

  1. Szybkie powództwo posesoryjne i gość będzie musiał rozebrać mur na własny koszt. Sąd nawet nie będzi ebadał tytułu własności.

  2. Dlaczego tacy ludzie pracują w polskiej POLICJI?, zawistni, pazerni, zlosliwi i tylko kasy by chcieli, takie nie napasione – wstyd!!!, zadnego zrozumienia dla innych ludzi!
    Potem sie dziwią ze ludzie od psow ich wyzywają i plują im pod nogi i w twarz.

  3. Skoro blad popelnil notarisz sprawa powinna zostac kierowana przeciwko jego osobie / kancelarii. Policjant czy nie to nie ma znaczenia!

  4. Ponieważ żyjemy nie w Polsce tylko w Katolandzie (konieczność uaktualnienia wszystkich baz danych) wystarczy postawić krzyż (może być z dwóch byle jakich badyli), a nie budować ogrodzenie. Koszt praktycznie zerowy, a jaka siła rażenia.

  5. Goscia powinni wyrzucic z pracy w policji, bo policjant ma obowiazek miec nieposzlakowana opinie. Wywiad srodowiskowy w miejscu zamieszkania, a takze sprawdzenie tego faktu naruszanie zasad wspolzycia spolecznego raczej potwierdzilby, ze nie nadaje sie do policji. Ale teoria teoria, a zycie zyciem. Ciekawe co na to jego przelozeni.

  6. Od kilku lat chodzimy na policję,ponieważ jesteśmy oskarżani o czyny,których nie popełniamy.Nie możemy życ normalnie,spokojnie i bezpiecznie,zakłóca nasz spokój i nikogo to nie obchodzi!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here