Działka odcięta od świata

38

Pani Jolanta Gończewska z Działdowa ma poważny problem z dojazdem do własnego domu. Droga do jej działki, która funkcjonowała przez wiele lat, nagle została zamurowana przez nowego sąsiada – policjanta. Mimo faktu, że Pani Jolanta już w 1997 roku kupiła dojazd do własnej działki za 2 000 złotych, z powodu błędu notarialnego może zostać na stałe odcięta od świata. Według jej relacji, "uprzejmy" strażnik prawa zażądał 25 000 złotych za możliwość dojazdu do działki; w przeciwnym razie nie usunie betonowego ogrodzenia postawionego tuż przed jej bramą. Więcej o Pani Jolancie i jej problemie na stronie: http://jolantagonczewska.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=6a9ae

38 KOMENTARZE

  1. Szybkie powództwo posesoryjne i gość będzie musiał rozebrać mur na własny koszt. Sąd nawet nie będzi ebadał tytułu własności.

  2. Dlaczego tacy ludzie pracują w polskiej POLICJI?, zawistni, pazerni, zlosliwi i tylko kasy by chcieli, takie nie napasione – wstyd!!!, zadnego zrozumienia dla innych ludzi!
    Potem sie dziwią ze ludzie od psow ich wyzywają i plują im pod nogi i w twarz.

  3. Skoro blad popelnil notarisz sprawa powinna zostac kierowana przeciwko jego osobie / kancelarii. Policjant czy nie to nie ma znaczenia!

  4. Ponieważ żyjemy nie w Polsce tylko w Katolandzie (konieczność uaktualnienia wszystkich baz danych) wystarczy postawić krzyż (może być z dwóch byle jakich badyli), a nie budować ogrodzenie. Koszt praktycznie zerowy, a jaka siła rażenia.

  5. Goscia powinni wyrzucic z pracy w policji, bo policjant ma obowiazek miec nieposzlakowana opinie. Wywiad srodowiskowy w miejscu zamieszkania, a takze sprawdzenie tego faktu naruszanie zasad wspolzycia spolecznego raczej potwierdzilby, ze nie nadaje sie do policji. Ale teoria teoria, a zycie zyciem. Ciekawe co na to jego przelozeni.

  6. Od kilku lat chodzimy na policję,ponieważ jesteśmy oskarżani o czyny,których nie popełniamy.Nie możemy życ normalnie,spokojnie i bezpiecznie,zakłóca nasz spokój i nikogo to nie obchodzi!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here