Dwie twarze Egiptu (fotorelacja)

10

Piękny i wyjątkowy czy też biedny i zaniedbany? Jaki jest w rzeczywistości Egipt? Relacje polskich turystów na ten temat są skrajnie różne. I trzeba przyznać, że obie wersje są po części prawdą. Poniżej przedstawiam fotoreportaż dwóch twarzy Egiptu – tej pięknej i tej mniej atrakcyjnej.

PLAŻA

           

        

MIASTO

        

WODA – MORZE I RZEKA

  

BOGACTWO…

  

 …I BIEDA

    

 Zobacz również: "Jordania: tajemnicza, niebezpieczna, atrakcyjna (fotoreportaż)" http://www.przegladdziennikarski.pl/europa/jordania-tajemnicza-niebezpieczna-atrakcyjna-fotoreportaz/

10 KOMENTARZE

  1. Więcej takich danych na temat ,,atrakcyjnych” krajów dla naszych noawobogackich aby zwykli ludzie wiedzieli jak naprawde żyja ludzie w ,,luksusie”

  2. a wiesz, kto do tego doprowadzil a,merykanska demokracja, ktora mianowala kacykow, ktorzy pozwolii zubozec egip . po prostu okradla tz bogactw naturalnych.

  3. Wlasnie my mieszkancy Europy swoimi wizytami i zostawianiem u nich w wakacje pieniedzy wsperamy rozwoj ich społeczności. Wystarczy zobaczyc jak żyło sie ciezko Egipcjanom 7 lat temu w miescie/wiosce Hurgada i teraz 2011 roku… skok jakosciowy prawie jak u nas z PRL do IV RP teraz w sklepach mamy wszystko ale tak samo jak i Egipcjanie mało możemy pozytywnych informacji powiedzieć na swoje władze pozdrawiam Gadas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here