Darek Hanaj: „Żeby być kochanym trzeba po prostu kochać”. Wywiad

0
Darek Hanaj - Perkusista zespołu The Underground Man. Fot: Dorota Turkiewicz

Perkusista zespołu The Underground Man – Darek Hanaj, tym razem w rozmowie o najnowszym teledysku „No secrets”. Zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu oraz obejrzeniu teledysku.

Justyna Borowiecka: W tym miesiącu pojawił się Wasz nowy teledysk „No secrets”, o czym jest Wasza nowa piosenka?
Darek Hanaj: – Jak podaje autor tekstu Gafyn Davies, jest o tym, że żeby być kochanym trzeba po prostu kochać.

Kto pracował przy produkcji nowego clipu?
– Cały pomysł nakręcił dla nas Rafał Rudzki, twórca kanału YouTube o nazwie Vintage Session, gdzie można zobaczyć inne bardzo fajne produkcje zespołów z polskiej sceny muzycznej.
Jest to, obok clipu do piosenki „Inside of Me” nakręconym we współpracy z drużyną Kraków Football Kings, jedna z naszych większych produkcji pod względem ilości zaangażowanych osób, bo było ich ok 30 (pełna lista znajduje się w napisach końcowych).

Gdzie były kręcone zdjęcia?
– Zdjęcia były kręcone w sklepie meblowym w boksach wystawowych jednego z sieci sklepów producenta mebli, którego logo można zobaczyć na końcu klipu (uśmiech!).

W nowym nagraniu więzło udział sporo osób, jak udało się ich namówić do nagrania? Czy wybraliście ich z castingu?
– Nie był to casting. W nagraniu wzięli udział pracownicy sklepu, ich partnerzy i rodziny. Do tego my jako The Undergorund Man i mój brat Tomasz z rodziną (pozdrawiam mocno) – (uśmiech!).

Ile trwało nagranie i cały proces produkcji teledysku?
– Na zdjęcia poświęciliśmy całą niedzielę, niepracującą oczywiście, tak żeby można było bez przeszkód pracować nad ujęciami. Sama produkcja to następnych kilka dni. Mieliśmy zaplanowane terminy na dokończenie klipu, równolegle zakończenie miksów piosenki i wyznaczyliśmy sobie termin jej wypuszczenia… no i jest. Zapraszam do oglądania i słuchania.

Kiedy ruszacie z koncertami?
– Na chwilę obecną pracujemy nad materiałem koncertowym. W wszystkie nasze plany wydawnicze czy koncertowe można śledzić na naszym profilu facebook.com/theundergorundman

Z Darkiem Hanajem rozmawiała: Justyna Borowiecka.

The Underground Man – No Secrets

Poprzedni artykułPowstanie styczniowe
Następny artykułAndrzej Fogtt i Jego niezwykły album portretów
Justyna Borowiecka
Justyna Borowiecka to redaktor, dziennikarz, fotograf, bloger, freelancer. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w 2007 r., gdzie przygotowywała relacje przedmeczowe ze spotkań Champions League i reprezentacji Polski. W 2008 r. trafiła do redakcji GKS Bełchatów, a w międzyczasie pracowała w innych mediach elektronicznych takich jak FutbolManiak, Łowimy talenty, Sports.net, Openmusic, Felietony i wiele innych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z portalem Wiadomosci24.pl, gdzie od listopada 2014 roku, pełniła funkcję redaktora. Obecnie piszę m.in. dla NaszeMiasto.pl. W 2012 r. pracowała również w Radiu Róża (polskie radio w Brukseli). W 2013 r. była korespondentem z małopolski w InfoTuba. Pisała także dla Interia360, PiłkaCV i Blasting News. Społecznie pomagała Fundacji Sportowej, gdzie promowała młode talenty piłkarskie. Ma na swoim koncie wiele cykli piłkarskich, te najbardziej popularne to: „Młodzi, zdolni i ambitni”, „Piłkarskie marzenia”, „Warto poznać”, „Chłopcy z Bundesligi” i „Futbolowo-ankietowo” i wiele innych. Od 2011 roku, przez kolejne cztery lata była nominowana w plebiscycie na Najlepszego Dziennikarza Obywatelskiego Roku, w którym zajmowała wysokie miejsce, mieszcząc się zawsze w dziesiątce najlepszych dziennikarzy (6, 4, 9 miejsce, w roku 2014 – zajęła II miejsce w kategorii „Fotoreportaż”). Z powodzeniem prowadzi blog https://usmiechsim.wordpress.com/, gdzie oprócz artykułów sportowo-muzycznych zamieszcza wykonane przez siebie fotografie. Autorka sześciu książek – „Od wywiadu do wywiadu” (luty 2011), „Fotografia – to jest to!” (sierpień 2011) „Chłopcy z Bundesligi” (luty 2012), „Niemcy – moja inspiracja!” (październik 2013), "Wywiad-owo" (luty 2015) i „21” (sierpień 2017). Umiejętnie łączy sport z muzyką i dziennikarstwo z fotografią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here