Czy Diego Costa dostanie „Koronę Króla strzelców”?

0
Fot: Justyna Borowiecka. Kopiowanie zabronione.

Philippe Coutinho – wielki talent piłkarski…
Liverpool po 22. kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli, piłkarze uzbierali już 45 punktów (13 – zwycięstw, 6 – remisów, 3 – porażki).

Jedną z wyróżniających się postaci w tym zespole jest na pewno Philippe Coutinho, który w dzieciństwie trenował futsal, dzięki temu jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, potrafi sobie świetnie radzić na boisku w trudnych sytuacjach, nie boi się też wziąć ciężaru gry na siebie. Jest chwalony przed trenerów innych drużyn. Mówią o nim, że to przyszłość futbolu. Coutinho potwierdza swoją klasę, prawie w każdym meczu.

Czy Diego Costa dostanie „Koronę Króla strzelców”?…

Chelsea Londyn to obecnie najlepsza drużyna w Premier League. Zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z wynikiem 55. punktów (18 – zwycięstw, 1 – remis, 3 – porażki).

The Blues to drużyna, która od samego początku sezonu jest uznawana za drużynę, która będzie liczyła się o tytuł kraju. Antonio Conte jest trenerem, którego praca w zespołach, w których dotychczas pracował jest bardzo ceniona. On potrafi odmienić oblicze każdej drużyny. Tak jak w przypadku Juventusu czy reprezentacji Włoch, a obecnie w Chelsea Londyn. Ma w składzie zespołu wielu utalentowanych piłkarzy, a zatem ma w czym wybierać.

Jest wśród nich Diego Costa. Hiszpan, który ma na swoim koncie 15 goli zdobytych w tym sezonie. Już teraz prowadzi w tabeli „Króla strzelców”. W tym „plebiscycie” jest wielu utalentowanych napastników. Coste goni Alexis Sanchez z Arsenalu Londyn, który też zanotował 15 goli. Trzecie miejsce na podium zajmuje Zlatan Ibrahimovic z Manhesteru United, który zdobył już 14 bramek. Walka jest bardzo wyrównana i do końca nie wiadomo, który z piłkarzy, pod koniec sezonu dostanie wyróżnienie i „Koronę Króla strzelców”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here