Bryan Adams – „Ultimate” – owocna twórczość…

0
Fot: Okładka płyty - Bryan Adams "Ultimate".

Największe przeboje kanadyjskiego muzyka Bryana Adamsa, zebrane na jednej płycie to dwadzieścia jeden fantastycznych hitów.

Bryan Adams to kanadyjski wokalistka i kompozytor, który zachwyca swoją twórczością od lat 80’. Każdy jego utwór staje się hitem, który z upływem lat cieszy tak samo. Bryan Adams rozpoczął swoją popularność od piosenek „Cuts Like A Knife” (1983) i „Run To You” (1984), to wczesne hity Adamsa, jedne z najbardziej rozpoznawalnych piosenek. Oba utwory znalazły się na tym albumie.

21 hitów Bryana Adamsa na jednej płycie…

Ta płyta to kolejne etapy twórczości Adamsa, od wcześniejszych wyżej wymienionych aż po nowsze. Znalazło się na niej 21 utworów, skrupulatnie wyselekcjonowanych spośród 13. albumów studyjnych, aż po 5 albumów koncertowych oraz wybrane piosenki z ponad 75. singli.

Wielki hity zaśpiewane w duecie z Tiną Turner (It’s Only Love), z Melanie C (When You’re Gone) oraz piosenka „All For Love” zaśpiewana ze Stingiem i Rodem Stewartem. To szlagier, który został napisany na potrzeby filmu „Trzej Muszkieterowie” z 1993 roku.

Klasyki Bryana Adamsa…

„Ultimate” rozpoczyna gitarowa „Go Down Rockin” dźwięki i chrypka w głosie tak charakterystyczne dla Bryana Adamsa. Każdy koncert nie mógłby się odbyć bez wykonania piosenki „(Everything I Do) I Do It For You”, to kolejna filmowa piosenka tym razem napisana dla filmu „Robin Hood (Książę złodziei)” z 1991 roku, w tytułową rolę Robina Hooda wcielił się Kevin Costner. Jedna z najpiękniejszych piosenek Bryana Adamsa, do dziś grana w rozgłośniach radiowych. Nie mogło jej zabraknąć na „Ultimate”.

Z nowszych dzieł Adamsa, możemy posłuchać „Ultimate Love” oraz „Please Stay”. Na składance znalazły się jeszcze przebój „Heaven”, to piosenka, która jest najczęściej wykonywana jako cover przez innych wokalistów. Jak również „Have You Ever Really Loved A Woman?”, „Please Forgive Me”, „Back To You”, „Here I Am” i wiele innych…

Mówi się, że ta płyta to zawarta twórczość Bryana Adamsa, to raczej nie możliwe, bo jego twórczość jak tak owocna, że nie zmieściłaby się na jednaj płycie. Niewątpliwe zaprezentowane piosenki to wspomnienia dawnych lat, piękne melodie przeplatane z mądrymi tekstami i charyzma Bryana Adamsa sprawiają, że chce się słuchać takich albumów.

Data premiery: 17.11.2017 r.


Bryan Adams – „Ultimata” – Tracklista:

1. Go Down Rockin’
2. Can’t Stop This Thing We Started
3. Run To You
4. Ultimate Love
5. Heaven
6. It’s Only Love (with Tina Turner)
7. Here I Am
8. When You’re Gone (with Melanie C)
9. Cloud Number Nine
10. (Everything I Do) I Do It For You
11. You Belong To Me
12. Summer Of ’69
13. Have You Ever Really Loved A Woman?
14. Somebody
15. Please Forgive Me
16. Cuts Like A Knife
17. The Only Thing That Looks Good On Me Is You
18. All For Love (with Sting & Rod Stewart)
19. Back To You
20. Please Stay
21. 18 Til I Die

 

Bryan Adams – (Everything I Do) I Do It for You (1991)

https://www.youtube.com/watch?v=8iBlebr4lIs

 

Bryan Adams, Rod Stewart, Sting – All For Love (Official Music Video)

Poprzedni artykułBitwa pod Lenino
Następny artykułPremier League: Trener Ole Gunnar Solskjaer – stawia na młodzież…
Justyna Borowiecka
Justyna Borowiecka to redaktor, dziennikarz, fotograf, bloger, freelancer. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w 2007 r., gdzie przygotowywała relacje przedmeczowe ze spotkań Champions League i reprezentacji Polski. W 2008 r. trafiła do redakcji GKS Bełchatów, a w międzyczasie pracowała w innych mediach elektronicznych takich jak FutbolManiak, Łowimy talenty, Sports.net, Openmusic, Felietony i wiele innych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z portalem Wiadomosci24.pl, gdzie od listopada 2014 roku, pełniła funkcję redaktora. Obecnie piszę m.in. dla NaszeMiasto.pl. W 2012 r. pracowała również w Radiu Róża (polskie radio w Brukseli). W 2013 r. była korespondentem z małopolski w InfoTuba. Pisała także dla Interia360, PiłkaCV i Blasting News. Społecznie pomagała Fundacji Sportowej, gdzie promowała młode talenty piłkarskie. Ma na swoim koncie wiele cykli piłkarskich, te najbardziej popularne to: „Młodzi, zdolni i ambitni”, „Piłkarskie marzenia”, „Warto poznać”, „Chłopcy z Bundesligi” i „Futbolowo-ankietowo” i wiele innych. Od 2011 roku, przez kolejne cztery lata była nominowana w plebiscycie na Najlepszego Dziennikarza Obywatelskiego Roku, w którym zajmowała wysokie miejsce, mieszcząc się zawsze w dziesiątce najlepszych dziennikarzy (6, 4, 9 miejsce, w roku 2014 – zajęła II miejsce w kategorii „Fotoreportaż”). Z powodzeniem prowadzi blog https://usmiechsim.wordpress.com/, gdzie oprócz artykułów sportowo-muzycznych zamieszcza wykonane przez siebie fotografie. Autorka sześciu książek – „Od wywiadu do wywiadu” (luty 2011), „Fotografia – to jest to!” (sierpień 2011) „Chłopcy z Bundesligi” (luty 2012), „Niemcy – moja inspiracja!” (październik 2013), "Wywiad-owo" (luty 2015) i „21” (sierpień 2017). Umiejętnie łączy sport z muzyką i dziennikarstwo z fotografią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here