Anna Cyzon – pamiętacie?

4
284

Anna Cyzon (Czyszczoń) to polska piosenkarka mieszkająca w Kanadzie, która w 2010 roku brała udział w polskim finale konkursu Eurowizji (i zajęła wówczas 2 miejsce z piosenką „Love me”). W tym roku nagrała nowe piosenki, choć wydaje się, że mało kto je zna. Nad Wisłą Anna Cyzon nie jest niestety zbyt popularna, a szkoda, bo z pewnością mogłaby wnieść nową jakość na polską scenę muzyczną. Posłuchajcie:

Co o tym myślicie? Zapraszam do komentowania i odsłuchania jeszcze dwóch kawałków: Myślę, że warto promować i wspierać polskie talenty za granicą. Ze swojej strony życzę Annie Cyzon udanej kariery i trzymam za nią kciuki! 🙂

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł9 błędów przy tworzeniu wizytówek
Następny artykułAnkieta: „Obywatele UE: Twoje prawa – Twoja przyszłość”
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński jest politologiem, filologiem, rzecznikiem prasowym organizacji pozarządowej oraz twórcą Przeglądu Dziennikarskiego. Od 2015 roku należy do prestiżowej grupy Światowych Odpowiedzialnych Liderów Fundacji BMW Stiftung Herbert Quandt. Za swoje osiągnięcia nagradzany na całym świecie, m.in. w Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Warszawie, Brukseli i Strasburgu. Ukończył następujące kierunki studiów na Uniwersytecie Łódzkim: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, zarządzanie oraz filologię angielską, osiągając przy tym ogólnokrajowe sukcesy naukowe (m.in. Studencki Nobel). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Londynie poświęconą popularności politycznej w krajach anglojęzycznych. Jego ostatnia książka pt. „Jak politycy nami manipulują. Zakazane techniki” (Wydawnictwo Sorus, Poznań 2013) z powodu dużej popularności doczekała się dodruku już w kilka miesięcy po wydaniu. Więcej na stronie oficjalnej: www.rogalinski.eu.

4 KOMENTARZE

  1. Uwazam, ze jest to piosenkarka, ktora wychodzi na scene, zeby spiewac.
    Mam nadzieje, ze dla pani Anny Cyzon znajdzie sie ktos, kto napisze jej piekne piosenki, piosenki odpowiednie dla predyspozycji jej glosu. Zauwazylam, ze czesto kariera pieknych glosow konczy sie z powodu, ze piosenki sa nudne, pretensjonalne, albo napisane „pod publike”, czyli nic orginalnego.
    Zycze sukcesu z calego serca, pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here