8. urodziny "Przeglądu Dziennikarskiego"!

0

tort czekoladowyDokładnie sześć lat temu o godzinie 13.00 powstał „Przegląd Dziennikarski”, a ja zacząłem umieszczać na nim pierwsze artykuły. Dziś jest to już prężnie rozwijający się portal z redakcją złożoną z dziennikarzy, blogerów, biznesmenów, polityków i społeczników. Każdego roku liczba odwiedzin rośnie, co jest wiadomością napawającą optymizmem.

„Przegląd Dziennikarski” to obecnie nowoczesne czasopismo internetowe (a już wkrótce może i drukowane!). Witryna czytana jest głównie przez osoby związane ze światem biznesu, nauki i polityki. „Przegląd Dziennikarski” to portal częstokroć dający nowe spojrzenie na ważne wydarzenia oraz skupiający się przede wszystkim na wartościowych i unikalnych tematach.

Serwis ma ok. 16 000 wizyt miesięcznie, a także łącznie ok. 260 000 fanów na NK.pl i Facebook. Prowadzą do niego trzy adresy: www.przegladdziennikarski.pl, www.PrzegladDziennikarski.pl oraz www.JournalisticReview.com. Działy tematyczne to: Świat i Europa, Wiadomości z Polski, Polacy na emigracji, Rozrywka, Sport, Kulinaria, Marketing, Historia, Nauka, Łódź, Aktualności oraz English articles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here