4 statuetki na gali "Polski Internet"!

6

Z ogromną radością informuję, że blog dziennikarski www.przegladdziennikarski.pl zdobył aż cztery nagrody w ogólnopolskim konkursie "Polski Internet". Otrzymując każdą kolejną statuetkę byłem bardzo mile zaskoczony, że strona cieszy się tak dużym zainteresowaniem i Państwa wsparciem. Jak widać, blog dziennikarski spodobał się również kapitule konkursu, która nagrodziła go równie hojnie i przyznała 2 ze wspomnianych 4 statuetek. Nagrody, które uzyskałem to:

– Tytuł laureata przyznany przez kapitułę w kategorii Blogi

– Tytuł laureata przyznany przez internautów w kategorii Strona Prywatna

– Wyróżnienie przyznane przez internautów w kategorii Blogi

– Wyróżnienie przyznane przez kapitułę w kategorii Strona Prywatna

Gala odbyła się 20 stycznia 2012 na Sali Bankietowej VIP Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Patronat medialny to m.in. TVP Szczecin, TVP Kielce, Gazeta Bankowa i Bankier.pl. Organizatorem konkursu była organizacja The World Internet Foundation. Internauci podczas głosowania na wszystkie strony oddali ponad 3 mln głosów! (choć należy zaznaczyć, że każdy internauta mógł oddawać swój głos codziennie przez cały okres głosowania).

6 KOMENTARZE

  1. Moj kgleoa mi wiele opowiadal o Twoich zdolnosciach, chcialbym w niedlugim czasie zalozyc wlasna strone internetowa w formie reklamy mojej rozwijajacej sie firmy i chcialbym sie zapytac czy moglbys mi stworzyc prosta strone internetowa? i jaka jest jej cena? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Michal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here