Wyrazy uznania z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ

0

Na stronie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ pojawiły się gratulacje w związku z ostatnio wygranym konkursem na najlepszy blog 2010 roku. Treść listu i zrzut ekranu zamieszczam poniżej:

Paweł Rogaliński laureatem ogólnopolskiego konkursu Polski Internet
Z dużą radością informujemy, że Paweł Rogaliński, student V roku nauk politycznych, został laureatem ogólnopolskiego konkursu Polski Internet. Jego witryna www.przegladdziennikarski.pl została uznana przez kapitułę konkursu za Najlepszy Blog 2010 Roku. Wydarzeniu patronowały: Ministerstwo Infrastruktury oraz Urząd Komunikacji Internetowej. Organizatorem było the World Internet Foundation. Uroczysta gala odbyła się 13 stycznia 2011 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Więcej zdjęć znajduje się na stronie organizatora oraz na blogu Pawła w zakładce „Galeria”.
Przypominamy, że blog dziennikarski www.przegladdziennikarski.pl został już wcześniej nagrodzony przez internautów I miejscem w kategorii Życie w konkursie Bloger 2008 Roku organizowanym przez czasopismo Polityka i portal Wiadomości24.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here