Vintage Vegas: Miłość mimo wielu życiowych przeszkód

0
Zespół Vintage Vegas ze Stefano Terrazzino i Natalią Siwiec.
Fot: VIS Media Talent Management/Jarosław Antoniak.

Wywiad z zespołem Vintage Vegas, w skład którego wchodzą Tom Marks, Giovanni Zarrella i Inan Lima. Opowiedzieli mi o najnowszym teledysku, kręconym w Polsce, w którym m.in. wystąpili Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino oraz nowej płycie. Zachęcam do przeczytania wywiadu.

Ona – piękna dama z wyższych sfer. On- charyzmatyczny muzyk grywający na ulicach. Połączyła ich gorąca miłość, mimo wielu życiowych przeszkód. Kolejna komedia romantyczna? Otóż nie, to fabuła najnowszego teledysku niemieckiego zespołu Vintage Vegas, w którym zagrali polscy celebryci Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino.
O zespole Vintage Vegas pisałam już przy okazji wywiadu z Tomem Marksem, członkiem grupy. Panowie od dłuższego czasu podbijają niemiecki rynek muzyczny, głównie za sprawą udziału w gigantycznym Show Holiday on Ice. Kilka miesięcy temu postanowili pokazać się także na polskim rynku i jak widać goszczą u nas coraz częściej. Miałam okazję porozmawiać z nimi podczas realizacji zdjęć do klipu w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Justyna Borowiecka: Miło Was widzieć kolejny raz w Polsce.

Tom Marks: To my się cieszymy, że znów tu jesteśmy i to w tak pięknym hotelu a także miejscu, jakim jest Karpacz.

Justyna Borowiecka: Tym razem przyjechaliście nie na koncerty a realizować swój kolejny teledysk. O czym jest ta historia?

Giovanni Zarrella: Utwór „Here I am” to przepiękna historia o miłości. Taka też jest fabuła. Oczywiście jak to z miłością bywa, nie zawsze jest prosta i oczywista. My pokazujemy ją na tle małej polsko-włoskiej sprzeczki.

Justyna Borowiecka: No właśnie, zaangażowaliście do teledysku dwie polskie gwiazdy Natalię Siwiec i Stefano Terrazzino. Dlaczego akurat oni?

Inan Lima: Stefano znany jest nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. U nas także brał udział w niemieckich edycjach „Let’s Dance” <przy.red. Taniec z gwiazdami>. Jest bardzo pozytywnym człowiekiem z fajnym włoskim temperamentem, więc doskonale się dogaduje z Giovannim. A wyboru Natalii chyba nie muszę tłumaczyć (uśmiech!). Ona jest bardzo piękną i uroczą dziewczyną, idealną do naszej historii.

Justyna Borowiecka: Podobno w teledysku będziemy mogli zobaczyć sceny łóżkowe, czy to prawda?

Tom Marks: <śmiech> Tak to prawda, ale może nie będę zdradzać za dużo już teraz. Najlepiej jak sami zobaczycie. Choć przyznam, że każdy z nas bardzo zazdrościł Stefano tych scen 😉 (uśmiech!).

Justyna Borowiecka: Niebawem ma się ukazać wasz pierwszy, wspólny album. Co się na nim znajdzie?

Giovanni Zarrella: Nasz nowy album nosi nazwę „Let’s Swop”, czyli tytuł idealnie oddaje klimat całej płyty. To mieszanka swingu i popu. Znane utwory popowe aranżujemy i przerabiamy na swingowe wersje, tak że wychodzą z tego całkiem nowe, bardzo ciekawe kawałki. Na płycie będą także dwa nasze autorskie utwory.

Inan Lima: Tak i to właśnie do jednego z nich ,do „Here I am”, kręcimy teraz teledysk.

Justyna Borowiecka: Czy album będzie dostępny także w Polsce?

Tom Marks: Oczywiście, że tak. Już 14 listopada „Let’s Swop” trafia do sklepów w Niemczech. W Polsce także będzie dostępny. Uruchomiliśmy również nasz własny internetowy sklepik na naszej stronie internetowej.

Justyna Borowiecka: Jakie macie teraz plany?

Tom Marks: Za kilka dni ruszamy w ogromna trasę koncertową w ramach „Holiday on Ice”. Zagramy 114 koncertów w 13 niemieckich miastach. Będziemy występować do końca lutego.

Justyna Borowiecka: Sto czternaście (114) koncertów w zaledwie 3 miesiące?

Tom Marks: Tak. <śmiech> Sam nie wiem jak damy radę, ale bardzo się z tego cieszymy i już nie możemy się doczekać. Szkoda jedynie, że ta wersja <przyp.red. Holiday on Ice Passion> Holiday on Ice nie jest grana w Polsce, ale kto wiem może w przyszłym roku. Byłoby super.

Justyna Borowiecka: Inan wiem, że w listopadzie masz urodziny. Czego powinnam Ci życzyć?

Inan Lima: Więcej pięknych kobiet w pracy, takich jakie tu mamy na planie. Bo nie wiem czy wiesz, ale oprócz Natalii, zagrały także przepiękne modelki-statystki. A tak na poważnie, to chyba tego, aby nasz album „Let’s Swop” spodobał się publiczności, także – albo nie, przede wszystkim – polskiej. Wtedy będziemy tu mogli często przyjeżdżać.

Justyna Borowiecka: Zatem wszystkiego najlepszego, czy jak to się mówi po portugalsku? Feliz Aniversário ?

Inan Lima: Obrigado.

Justyna Borowiecka: To ja bardzo dziękuję za rozmowę i na koniec powiedzcie, kiedy będzie można zobaczyć teledysk?

Giovanni Zarrella: Teledysk do „Here I am” będzie miał swoją premierę w styczniu 2015.

Z zespołem Vintage Vegas (Tomem Marksem, Giovannim Zarrella i Inanem Lima) rozmawiała: Justyna Borowiecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here