Sebastian Rutkowski – utalentowany młody piosenkarz z Jeleniej Góry

0

Młodość, wrażliwość muzyczna i wyjątkowa barwa głosu to tylko niektóre atuty tego młodego wokalisty, który już teraz podbija nie tylko polski, ale i światowy rynek muzyczny.

Sebastiana widzowie mogli poznać podczas programu „Must Be the Music”, gdzie świetnie sobie radził, zaskarbił przychylność zarówno widzów, jak i jurorów. Jedną z piosenek, jaką zaprezentował, był utwór Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”. Po zakończeniu programu nie dał o sobie zapomnieć.  Nagrał wraz ze znanym portugalskim raperem Tz. debiutancki singiel „Used”, do którego powstał teledysk. Nad produkcją czuwał Peter Hammonda, który współpracuje ze znanymi gwiazdami, m.in. z Kylie Minoque.

I choć piosenkarz dobrze czuje się w muzyce pop, sięga również po ballady: na oficjalnej stronie można posłuchać coverów w wykonaniu Sebastiana, który ciągle zaskakuje nas nowo nagranymi piosenkami.  Mimo że wielu próbuje porównywać Sebastiana do Justina Biebiera, prócz młodego wieku, w barwie głosu i doborze piosenek nie ma większych podobieństw.

– Sebastian jest nadzwyczajny; śpiewa tak, jak czuje i wszystko odbywa się tak naturalnie. Dźwięki płyną czysto i prosto z serca – mówi jedna z jego fanek. Wokalista zaangażował się również w dwie akcje społeczne – „Stop przemocy w szkole” oraz „Pokonaj siebie”.

Od marca tego roku dostępny jest również nowy singiel „Powiedz mi”, do którego postał teledysk z udziałem fanów Sebastiana. Już za miesiąc będzie można kupić debiutancką płytę piosenkarza w sklepach muzycznych w całej Polsce. A na zbliżające się święta Bożego Narodzenia gratka dla fanów Sebastiana w postaci piosenki „Święta marzeń”, która w każde święta będzie zawsze aktualna.

Poprzedni artykułNiepełnosprawni są wśród nas
Następny artykuł"Rozdzióbią nas kruki, wrony" – wyprzedawanie majątku Polonii w UK (cz. 1)
Justyna Borowiecka
Justyna Borowiecka to redaktor, dziennikarz, fotograf, bloger, freelancer. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w 2007 r., gdzie przygotowywała relacje przedmeczowe ze spotkań Champions League i reprezentacji Polski. W 2008 r. trafiła do redakcji GKS Bełchatów, a w międzyczasie pracowała w innych mediach elektronicznych takich jak FutbolManiak, Łowimy talenty, Sports.net, Openmusic, Felietony i wiele innych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z portalem Wiadomosci24.pl, gdzie od listopada 2014 roku, pełniła funkcję redaktora. Obecnie piszę m.in. dla NaszeMiasto.pl. W 2012 r. pracowała również w Radiu Róża (polskie radio w Brukseli). W 2013 r. była korespondentem z małopolski w InfoTuba. Pisała także dla Interia360, PiłkaCV i Blasting News. Społecznie pomagała Fundacji Sportowej, gdzie promowała młode talenty piłkarskie. Ma na swoim koncie wiele cykli piłkarskich, te najbardziej popularne to: „Młodzi, zdolni i ambitni”, „Piłkarskie marzenia”, „Warto poznać”, „Chłopcy z Bundesligi” i „Futbolowo-ankietowo” i wiele innych. Od 2011 roku, przez kolejne cztery lata była nominowana w plebiscycie na Najlepszego Dziennikarza Obywatelskiego Roku, w którym zajmowała wysokie miejsce, mieszcząc się zawsze w dziesiątce najlepszych dziennikarzy (6, 4, 9 miejsce, w roku 2014 – zajęła II miejsce w kategorii „Fotoreportaż”). Z powodzeniem prowadzi blog https://usmiechsim.wordpress.com/, gdzie oprócz artykułów sportowo-muzycznych zamieszcza wykonane przez siebie fotografie. Autorka sześciu książek – „Od wywiadu do wywiadu” (luty 2011), „Fotografia – to jest to!” (sierpień 2011) „Chłopcy z Bundesligi” (luty 2012), „Niemcy – moja inspiracja!” (październik 2013), "Wywiad-owo" (luty 2015) i „21” (sierpień 2017). Umiejętnie łączy sport z muzyką i dziennikarstwo z fotografią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here