Portal-Łódź: "Łódzki dziennikarz zdobędzie prestiżowe stypendium?"

0

Portal-Łódź wspiera moją kandydaturę do Stypendium z Wyboru, za co serdecznie dziękuję. Na stronie głównej witryny został opublikowany apel o głosowanie na mnie. Poniżej przestawiam treść tekstu i zdjęcie artykułu w Portalu Łódź. Jednocześnie chciałbym również poprosić wszystkich czytelników mojego blogu o oddanie głosu ze swojego adresu e-mail (1 adres e-mail = 1 głos). Szczegóły poniżej:

Łódzki dziennikarz zdobędzie prestiżowe stypendium?

Data publikacji: 2012-01-04, Data modyfikacji: 2012-01-04

Paweł Rogaliński, 24-letni dziennikarz z Łodzi, stara się o prestiżowe stypendium od fundacji Absolvent.pl. Tylko nieliczni spośród blisko 730 kandydatów z różnych zakątków kraju otrzymają wymarzone „Stypendium z Wyboru" z przeznaczeniem na rozwój naukowy lub zawodowy. O tym, komu przyznać stypendium, zadecydują sami internauci.

Dlaczego właśnie Paweł? Bo z wykształcenia jest już anglistą i politologiem, a w tym roku planuje również obronić pracę magisterską ze swojego trzeciego kierunku – zarządzania. Warto też przypomnieć, że Paweł Rogaliński jest obecnym laureatem „Studenckiego Nobla" w województwie łódzkim. Pod względem zawodowym osiąga podobne sukcesy. Jego artykuły zyskały uznanie m.in. Komisji Europejskiej, Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana czy Europejskiej Partii Ludowej. Natomiast za jego walkę z dyskryminacją i wykluczeniem społecznym, Parlament Europejski nominował go do tytułu Młodego Europejczyka 2011 Roku.

Głosowanie w „Stypendium z Wyboru" zajmuje nie więcej niż 3 minuty.

Wystarczy wejść na stronę http://www.stypendiumzwyboru.pl/uczestnicy/co-ty-zrobisz-dla-pawla-123 i zalogować się poprzez wpisanie swojego adresu e-mail i dowolnego hasła, np. 1234.

Następnie należy odebrać na swojej skrzynce wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu, ponownie wchodzimy na podaną powyżej stronę i wówczas możemy przyznać Pawłowi ocenę 5 gwiazdek.

Głosować można do 22 stycznia do północy. Więcej informacji o Pawle i jego pasji można znaleźć na blogu www.przegladdziennikarski.pl.

Źródło tekstu: http://portal-lodz.pl/wiadomosci/0/2428/oświata/lodzki-dziennikarz-zdobedzie-prestizowe-stypendium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here