POPR prosi o pomoc finansową lub rzeczową

0

Proszę o przeczytanie poniższej prośby. Sprawa jest ważna, a ratownicy POPR to wolontariusze. Pomóżmy im chociaż w symboliczny sposób – to naprawdę nie muszą być duże pieniądze. Tutaj liczy się każda złotówka.

Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe powstało w 2001r. na terenie Gdyni z inicjatywy ratowników różnych specjalności, którzy działali dotąd w innych Grupach Ratowniczych poza terenem miasta Gdyni, tj. w miastach Gdańsk, Sopot. Założyciele POPR to ratownicy, którzy działali podczas katastrofy wieżowca w Gdańsku-Wrzeszczu, Hali Stoczni, zabezpieczali wyburzanie wieżowca ZREMB-u w Sopocie, zawalenie się budynku po wybuchu gazu w m. Dźwirzyno oraz Zakładów Mięsnych w Gdańsku, brali także udział w poszukiwaniu osób po trzęsieniu ziemi w Turcji oraz wielu akcjach poszukiwawczych osób zaginionych na terenie całego kraju. Dwóch z nich zostalo odznaczonych przez Prezydenta RP medalami "Za ofiarność i odwagę". POPR jest stowarzyszeniem posiadającym osobowość prawną, zarejestrowanym w Sądzie (KRS 0000037714).

Grupa POPR zwraca sie z prośbą o dofinansowanie swojej dzialalnosci.

Dzialalnosc POPR oparta jest na społecznej pracy ratowników. Finanse zdobywane są od sponsorów, środki przeznaczane sa na najpotrzebniejsze wydatki: umundurowanie dla ratowników, plecako-apteczki, sprzęt medyczny, sprzęt do ratownictwa wysokościowego, specjalne kamizelki i uprzęże dla psów, kaski itd.

W związku z powyższym zwracamy sie z gorąca prośbą o pomoc finansową lub rzeczową.
Wszyscy pragnący pomóc nam proszeni są o kontakt.

Za wszelką pomoc z góry Dziękujemy!!

Sponsorom proponujemy:

  • umieszczenie logo sponsora na umundurowaniu i sprzecie
  • umieszczenie banera sponsora podczas pokazów
  • umieszczenie banera internetowego na naszej glównej stronie internetowej
  • umieszczanie na zdjęciach reklamowych ratowników lub ratowników z psami
  • i inne indywidualne propozycje reklamowe

Kontakt: http://www.popr.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here