Podziękowania od Famille Dominicaine z Kamerunu

4

Z radością prezentuję podziękowania od stowarzyszenia Famille Dominicaine FADO z Bertoua z Kamerunu za przeprowadzenie kampanii informacyjnej o możliwościach pomocy biednym studentom z "serca Afryki" (dla przypomnienia, wszystkie możliwości pomocy dostępne są na stronie: http://www.fadostudent.com/nasze-akcje.html ). Podziękowania, napisane w 3 wersjach językowych: po angielsku, francusku i polsku można zobaczyć w dziale "Galeria". Tuż obok zamieszczam skan oryginalnej wersji francuskiej, a poniżej tekst w języku polskim:

Studencka Rodzina Dominikańska
w Kamerunie FADO

B.P.40 Bertoua
Cameroun (Afrique)
Bertoua, Kamerun, 10.10.2011
 
PODZIĘKOWANIE
Stowarzyszenie Famille Dominicaine FADO z siedzibą w Bertoua w Kamerunie chciałoby podziękować redaktorowi Pawłowi Rogalińskiemu za przeprowadzenie kampanii informacyjnej w mediach polskich i polonijnych. Publikowane treści miały na celu zwiększyć wrażliwość społeczną na tematy: ubóstwa w Afryce, działalności misji Zgromadzenia Sióstr św. Dominika oraz pokrywania kosztów edukacji młodych Kameruńczyków. Ponadto, celem publikacji było zachęcenie czytelników do wzięcia aktywnego udziału w przeprowadzanych przez nas akcjach i wparciu finansowym stowarzyszenia.
Studencka Rodzina Dominikańska z Kamerunu od lat pomaga młodym ludziom w zdobyciu upragnionego wykształcenia wyższego (m.in. na Uniwersytecie państwowym w Ngaoundere, Uniwersytecie w Yaounde, Instytucie Administracji i Zarządzania w Beninie czy Uniwersytecie Katolickim). Poza tym pełni funkcje charytatywne, krzewi kulturę chrześcijańską w krajach islamu i realizuje liczne projekty naukowo-badawcze. Wszelkie działania opierają się na wierze, że wspólnymi siłami można budować lepszą przyszłość młodzieży w krajach Afryki.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod podanym adresem. Z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi i udostępnimy wszelkie wymagane informacje.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here