Magazyn Polonia: "Paweł Rogaliński wygrał!"

2

"Magazyn Polonia" z Chicago opublikował na swojej głównej stronie informację o mojej wygranej w konkursie Europejskiej Partii Ludowej. Jak można przeczytać w notce:

W konkursie Europejskiej Partii Ludowej praca Pawła zdobyła aż 26% głosów. Osoba z drugiego miejsca osiągneła poziom 18%, a z trzeciego – 9%. W całym konkursie oddano w sumie 8000 głosów. Gratulujemy!
Na swoim blogu Paweł napisał: "Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos i obiecuję regularnie relacjonować swój wyjazd do Brukseli. Szczególne podziękowania należą się też redakcjom portali, które mnie wparły, publikując często na swoich głównych stronach prośbę o głosowanie na mnie."
Paweł Rogaliński jest dziennikarzem, publicystą oraz blogerem. W swoich artykułach opisuje życie Polonii rozsianej po całym świecie oraz broni praw osób dyskryminowanych i najuboższych. Wraz z kolejnymi publikacjami poruszającymi ważne kwestie społeczne, został nagrodzony m.in. przez Komisję Europejską, Polską Fundację im. Roberta Schumana, grupę wydawniczą Polskapresse i Fundację im. Heinza Schwarzkopfa. Zdobył również tytuły: Bloger 2008 roku w kategorii „Życie”, Najlepszy Blog 2010 i Dziennikarz Obywatelski 2009 roku. W lutym 2011 roku został nominowany przez Parlament Europejski do tytułu Młodego Europejczyka Roku. Współpracuje też z Komisją Europejską i jako przedstawiciel polskiej prasy uczestniczy w szczytach poświęconych sprawom społecznym. Jego celem jest pisanie o życiu i problemach zwykłych obywateli.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here