"Jarzębina" w Brukseli śpiewa "Koko Euro Spoko"

8

Zapraszam do obejrzenia występu pań z zespołu "Jarzębina", który miał miejsce w Brukseli na imprezie "European Football Tournament". Już wkrótce na stronie zamieszczę galerię zdjęć z tego wydarzenia.

8 KOMENTARZE

  1. Rozumiem że to miało w założeniu służyć promocji Polski, naszej kultury ja nas jako organizatorów Euro?

    Czemu mam wrażenie że takie działania są podejmowane kompletnie bez żadnej strategii, bez jakiegokolwiek przemyślenia czegokolwiek? I że nie dają żadnych efektów?

  2. Tu muszę stanąć w obronie tej promocji. Wszystko było świetnie przygotowane, a „Jarzębina” zaśpiewała podczas European Football Tournament, który był zorganizowany przez polskich europosłów. Całe wydarzenie było przygotowane wręcz perfekcyjnie.
    Poza tym samo zaproszenie Pań z „Jarzębiny” również niewiele kosztowało i wydaje mi się (choć mogę tu nie mieć pełnej wiedzy na ten temat), że koszty zostały pokryte w całości przez PE.
    Pozdrawiam

  3. […] …a także występ gminnego zespołu ludowego "Brzustowianie" (Brzustowianki). Jak widać, przebój "Koko Euro Spoko" zespołu Jarzębina stał się na tyle znany w kraju, że powstały jego liczne remiksy i modyfikacje, zarówno w tekście, jak i muzyce. Dla przypomnienia i porównania, występ zespołu Jarzębina można obejrzeć tutaj: http://www.przegladdziennikarski.pl/bez-kategorii/jarzebina-w-brukseli-spiewa-koko-euro-spoko/ […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here