„Chłopcy z Bundesligi” Justyny Borowieckiej

2

Chłopcy z Bundesligi” to interesujący e-book zafascynowanej sportem polskiej blogerki Justyny Borowieckiej. Książka opowiada o początkach piłki nożnej w Niemczech, jej burzliwej historii, reprezentacji RFN i klubach piłkarskich.  Justyna Borowiecka w przystępny sposób opisuje również kariery kolejnych piłkarzy: Joachima Löwa, Philippa Lahma, Sebastiana Kehla, Mario Götze’a, Christiana Schulza, Clemensa Fritza, Thomasa Müllera czy Mario Gomeza. Informacje dotyczą nie tylko ich osiągnięć w futbolu, ale i życia prywatnego.

W drugiej części e-booka na czytelników czeka niepodzianka – rozdział poświęcony niemieckim miastom związanym z piłką nożną. Autorka opisuje tam ciekawostki dotyczące m.in. Monachium i Berlina.

Justyna Borowiecka to twórca blogu „Uśmiech Sportu i Muzyki www.UsmiechSportuiMuzyki.blog.onet.pl a także autorka e-booków „Od wywiadu do wywiadu” (marzec 2011) i „Fotografia –

to jest to!” (sierpień 2011). Ma na swoim koncie wiele cykli sportowych, m.in. „Warto poznać„, „Młodzi, zdolni i ambitni„, „W poszukiwaniu talentów„, „Kibic w spódnicy„, „Kobiecym okiem„, „Piłkarskie marzenia” oraz wiele innych.

E-book pt. „Chłopcy z Bundesligi” można nabyć w księgarni Publikatornia

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here