ZF group chce zatrudnić 200 inżynierów w Łodzi

0
110

W Łodzi otwarto niedawno centrum ZF Group. Firma ta ma zamiar projektować w tym miejscu systemy bezpieczeństwa dla branży samochodowej. Wystosowała pierwsze oferty pracy w Łodzi, głównie dla inżynierów. Jakie wymagania stawia ZF Group potencjalnym pracownikom?

Firma niemiecka ZF Group

ZF Group a właściwie ZF Friedrichshafen AG, to niemiecki producent części motoryzacyjnych, który swoją siedzibę ma w Badenii-Wirtembergii. Firma ta powstała 20 sierpnia 1915 roku. Ma już zatem ponad 100-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Jej założycielem był niemiecki hrabia Ferdinand von Zeppelin. W podstawowym zakresie działalności firmy znajduje się produkcja skrzyni biegów do samochodów osobowych oraz do pojazdów mechanicznych innego typu.

Jednocześnie ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia oraz aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W 2015 roku ZF Group włączyło w swoje struktury TRW Automotive. Dziś działa w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata, w tym w Polsce. Ma swoje centrum w Łodzi (https://www.gowork.pl/praca/lodz;l), w którym stawia na innowacyjność projektowanych rozwiązań.

Propozycja pracy w ZF Group

Aż 200 miejsc pracy dla inżynierów utworzono w ZF Group w centrum biznesowym Symetris w Łodzi, gdzie niedawno odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby tej firmy. Łódź, jako nowoczesne miasto, była dla ZF Group lokalizacją idealną dla uruchomienia centrum badawczego w sercu Europy Środkowo-Wschodniej. W mieście tym rozwija się Engineering Center ZF Group, gdzie prężnie powstaje Dział Elektroniczny. To właśnie do niego poszukiwani są nowi pracownicy (https://www.gowork.pl/praca/marketing-pr;b).

W Łodzi na zatrudnienie w ZF Group mogą liczyć inżynierowie z wykształceniem kierunkowym. Pracodawca oferuje ciekawą, pełną wyzwań, ambitną pracę, a najlepszym podwładnym daje ogromne szanse na budowanie międzynarodowej kariery.

Na pracę w Łodzi największe szanse mają inżynierowie elektronicy i informatycy oraz absolwenci pokrewnych kierunków studiów technicznych. Jednym z podstawowych wymogów stawianych kandydatom do pracy w ZF Group jest znajomość języka angielskiego. Mile widziana będzie również znajomość języka niemieckiego.

Inwestor deklaruje, że szuka osób z różnym doświadczeniem zawodowym. Zależy mu na kreatywnych, mocno zaangażowanych pracownikach, którzy będą projektować dla firmy elektroniczne systemy bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego. Ich projekty zmniejszą prawdopodobieństwo wystąpienia groźnych wypadków drogowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here